Zobacz temat - [r214si 1.4 16v]skrzynia biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214si 1.4 16v]skrzynia biegów

donmulanka - Wto Cze 02, 2009 00:14
Temat postu: [r214si 1.4 16v]skrzynia biegów
jadac samochodem i np puszczajac gaz lub wciskajac gaz na kazdym biegu rusza mi sie lewadek do przodu i do tylu dosyc energicznie inaczej mowiac skacze lewarek a na 3 biegu potrafi sam wyskoczyc na luz, co to moze byc? lapa skrzyni czy cos nie dokrecone?
NEOSSS - Wto Cze 02, 2009 01:02

donmulanka, a ciegna wybieraka dobre sa?
donmulanka - Wto Cze 02, 2009 10:13

nie wiem czy sa dobre jak to sprawdzić? tak sie zaczelo dziac od wczoraj zmienilem lape skrzyni biegow boduszke idalej to samo ;/ jak sprawdzic te wybieraki czy cos?
wojciod - Wto Cze 02, 2009 13:12

donmulanka napisał/a:
nie wiem czy sa dobre jak to sprawdzić? tak sie zaczelo dziac od wczoraj zmienilem lape skrzyni biegow boduszke idalej to samo ;/ jak sprawdzic te wybieraki czy cos?

Podłączając sie do wątku, gdzie udało Ci się kupić łapę i poduszkę skrzyni?
Mówisz o tej po prawej stronie (stojąc z przodu auta) za akumulatorem?
Jakiś czas temu szukałem bo mam gumę już trochę wytartą i nie odało mi się znaleźć.

pzdr W.

NEOSSS - Wto Cze 02, 2009 16:56

donmulanka, wez poszarp za wybieraki i zobacz sie siedza i kreca sie scislo czy lataja
donmulanka - Sro Cze 03, 2009 00:17

wojciod napisał/a:
donmulanka napisał/a:
nie wiem czy sa dobre jak to sprawdzić? tak sie zaczelo dziac od wczoraj zmienilem lape skrzyni biegow boduszke idalej to samo ;/ jak sprawdzic te wybieraki czy cos?

Podłączając sie do wątku, gdzie udało Ci się kupić łapę i poduszkę skrzyni?
Mówisz o tej po prawej stronie (stojąc z przodu auta) za akumulatorem?
Jakiś czas temu szukałem bo mam gumę już trochę wytartą i nie odało mi się znaleźć.

pzdr W.

zapytajj kolegi wyzej moze ma taka czesc nie chce robic reklamy jak cos pisz na pm wysle maila do kogos kto ma na bank poduche ;) pozdr

Neoss cd. lataja luzno co mam z tym zrobic co trzeba kupic zeby nie latal lewarek? czy da sie to podkrecic czy cos? nie mam juz sil z tym auto odebralem od mechanika i lipa masakra

NEOSSS - Sro Cze 03, 2009 10:49

donmulanka, kupic nowe-uzywane badz kupic klej do szyb i usztywnic gume w jednym wybierku klejem a z drugie strony glowke zaklepac, to samo tyczy sie dugiego wybieraka... Lacznik trzeba usztywnic klejm i nowymi podkladkami lub zarobic tulejke w srodek