Zobacz temat - [MG ZT] Woda kapie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT] Woda kapie

siemion_ - Sro Cze 03, 2009 19:32
Temat postu: [MG ZT] Woda kapie
Hehe więc pierwszy post, nie wiem czy to usterka ale wole zapytać.
Kapie mi woda na wysokości prawego przedniego koła, raczej na wysokości przedniej szyby
a nie silnika, jest to czysta, zimna woda. Używałem dziś klimatyzacji i nie wiem czy nie jest to jakoś powiązane.

poprawiłem,

Markzo - Sro Cze 03, 2009 20:02

mi się zdaje, że to od klimy ;) spoko Wodzu wszystko bangla :mrgreen:
staf - Sro Cze 03, 2009 21:19

Ja przerażony z podobną "usterką" pojechałem do "magika",który powiedział mi to samo co Markzo tobie...spokojnie wodzu to klima:)
Mix - Sro Cze 03, 2009 22:28

siemion_ napisał/a:
[MG ZT 1,9 CDTI] Woda kapie

Nie to żebym się czepiał, ale to nie Golf 1,9 TDI :razz: Masz kolego silnik 2.0 CDTi :mrgreen:

DANTE79R - Sro Cze 03, 2009 22:47

He he oczywiście, że klima :) u mnie jak pojeżdżę w upale na klimie to niemal kałuża się robi ;)
apples - Sro Cze 03, 2009 23:02

A może jak u mnie w R75 wszyscy mówili że to klima , a okazało się że to odpływ z podszybia. Miałem 4 odpływy zapchane i woda ściekała z wielkim trudem (ściekała nawet parę godzin), po przepchaniu wszystkich woda już nie kapie, chyba że aktualnie pada deszcz. W R75 są 2 rurki gumowe na przekładnią kierowniczą i 2 zakryte nadkolami, wszystkie wloty mają w grodzi przy podszybiu.
staf - Czw Cze 04, 2009 17:26

ufffffff...apples u mnie chyba rurki są ok.Wode widze tylko wówczas gdy uzywam klimy w innym przypadku jest sucho.
apples - Czw Cze 04, 2009 21:46

Dobrze że się wyjaśniło. Gdyby okazało się że rurki niedrożne to "patyk" i drożne :lol:
siemion_ - Czw Cze 04, 2009 21:55

to chyba jednak klima, dziś nie uzywałem i suchutki :-))
hehe ale odkryłem że klakson nie działa, przy kupnie to nawet nie myślałem o sprawdzaniu tego elementu