Zobacz temat - [214 Si 97, 103 KM].. czujnik tempertury i pompa wspomagania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214 Si 97, 103 KM].. czujnik tempertury i pompa wspomagania

rafciooo - Sob Cze 06, 2009 11:59
Temat postu: [214 Si 97, 103 KM].. czujnik tempertury i pompa wspomagania
witam... mam taki problem.. nie działa mi czujnik temperatury, prze to nie wiem jaka mam temp oleju.. czy wie ktoś może, gdzie moge w miare tanio kupić taki czujnik?? wiem, że jest ich kilak rodzajów, w sklepie koleś dał mi juz 3 i żaden nie działa, żaden nie pasuje.. i druga sprawa.. mam do wymiany pompe wspomagania.. starsznie hałasuje.. czy oprócz tego, że hałasuje, może się coś stać, jesli nie wymienie jej szybko?? i tez pytanie, gdzie mozna za rozsadna cene kupic taka pompe i czy oplaca ise kupic uzywana.. i ostatnie pytanie.. czy w roverze jest cos takiego jak filtr kabinowy?? i gdzie sie znajduje jesli jest??
Lechos - Sob Cze 06, 2009 12:11

rafciooo napisał/a:
mam taki problem.. nie działa mi czujnik temperatury, prze to nie wiem jaka mam temp oleju..
zapewne chodzi Ci o czujnik temp. plynu chlodzacego, bo czujnika temp. oleju nie ma.
rafciooo - Sob Cze 06, 2009 12:12

tak, dokładnie o to mi chodzi... ;)
Lechos - Sob Cze 06, 2009 12:18

jesli nie ma w sklepach a powinno byc to TUTAJ tylko, ze nie jest tanio a i w cierpliwosc bys musial sie uzbroic.
sTERYD - Sob Cze 06, 2009 13:17

Lechos napisał/a:
bo czujnika temp. oleju nie ma.

jest jak jest klima, tylko, ze nic nie pokazuje na desce... słuzy do odłączania sprężarki klimy w razie podgrzania silnika :cool:

NEOSSS - Sob Cze 06, 2009 14:14

rafciooo, czujnik i pompa uzywka np. u mnie, filtr kabinowy jest pod schowkiem...
azor77 - Nie Cze 07, 2009 10:31

sTERYD napisał/a:
Lechos napisał/a:
bo czujnika temp. oleju nie ma.

jest jak jest klima, tylko, ze nic nie pokazuje na desce... słuzy do odłączania sprężarki klimy w razie podgrzania silnika :cool:


Ciekawe coś nowego się dowiaduję. Możesz dać namiary gdzie on się dokładnie znajduję??

pcmirek - Nie Cze 07, 2009 11:23

filter kabinowy sie znajduje za schowkiem musisz zdemontowąc schowek i tam jest taka przykręcana klapka i pod nią jest filter kabinowy
kqba - Wto Cze 23, 2009 12:31

Mi też pompa wspomagania hałasowała. Kupiłem używkę od R25 (w całkiem przyzwoitym stanie wizualnym) i jest ok. Ciężko toto zdemontować.