Zobacz temat - [R420] silniczek krokowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] silniczek krokowy

jazdaa-vip - Nie Cze 21, 2009 19:04
Temat postu: [R420] silniczek krokowy
Witam Was,


Nie dawno zaczalem miec problem z obrotami, ktore na 99% zwiazane sa z umierajacym silnikiem krokowym. Proba przeczyszczenia wszystkiego pomogla na 1 dzien i dalej sie wiesza.

Moje pytanie do Was... czy mozna dostac taki nowy? szukalem juz w kilku miejscach i o dziwo nowej sztuki nie moge dostac. Moj roverek to 420 beznsynka z gazem - autko z roku 97. Czy sa moze jakies zamienniki? Jak tak, to pomoze ktos mi tu dobrac cos odpowiedniego, gdyz moi Panowie ze sklepu maja jakis z tym problem Czy poprostu kupic cos uzywanego i bedzie ok.

Dziekuje z gory za kazdy oddzew,
Łukasz

Dydo - Nie Cze 21, 2009 19:08

Nówka, na Tomateam kosztuje 399 zł, oryginalny do Rovera, nie wiem jak z zamiennikami. Jeśli używany to tylko taki, na który dostaniesz gwarancję rozruchową, powiedzmy na miesiąc.
sTERYD - Nie Cze 21, 2009 21:21

Dydo, w 420 jest silnik serii T i tam jest krokowiec zintegrowany z przepustnicą, taki jak w polonezie.
jazdaa-vip, co się stało, że chcesz krokowca wymieniać?

jazdaa-vip - Wto Cze 30, 2009 21:20

Przepraszam, ze dopiero teraz wracam do tematu, ale wygnali mnie w delegacje...


otoz faluja mi obrotu zarowno na gazie jak i na benzynie, krokowiec byl czyszczony, ale juz na sam wech nie pachnie najladniej jest tak jakby przypalony,


probowalem rowniez jego reset, ale i reset i czeszczenie nic nie pomoglo i gdy stoje na swiatlach wygladam jak mlodociany wariat, ktory gazuje czekajac na start :)

a zeby bylo malo dzis 2 x sam wlaczyl mi sie alam - jak juz czytalem na naszym forum prawdopodownie przez te cholerne ulewy zalalo mi cos...


Panowie kiedy to sie skonczy....? kocham go i nienawidze!