Zobacz temat - szukam bezwypadkowego na lato...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - szukam bezwypadkowego na lato...

namiko - Sro Cze 24, 2009 23:00
Temat postu: szukam bezwypadkowego na lato...
Szukam małego autka na letnie wypady za miasto. Znalazłam nawet coś interesującego, ale się zastanawiam, bo wydaje mi się, że maska kiepsko spasowana z prawym błotnikiem...
link
Ktoś mógłby podjechać i oblookać? Da się w nim gaz zamontować? :lol:

Paul - Sro Cze 24, 2009 23:07

Gdyby maska była lepiej wypolerowana, to poszedłby nawet na wodę z cytryną, ale tak to o gazie to możesz zapomnieć (chyba, że ma lodówkę na wyposażeniu i gaz szampanem sobie sprawisz ;) ) :hahaha:
Ciufa - Sro Cze 24, 2009 23:07

brak zdjęć silnika, to może oznaczać że jest w kiepskiej kondycji
jerzu - Sro Cze 24, 2009 23:08

http://www.ekskluzywne-po.../items/show/642
ten wygląda na niebitego :P gaz bez problemu podejdzie :P na jednym wtrysku :P

Viniu - Sro Cze 24, 2009 23:10

Nie wiem czy warto zawracać sobie nim głowę... no chyba, że zejdzie z ceny.. choćby tę końcówkę (900zł) na ew. wymianę rozrządu, płynów i takich tam rzeczy jak to po kupnie używanego auta...
namiko napisał/a:
Da się w nim gaz zamontować?
Z tego co mi wiadomo, to da się, ale tylko sekwencję... na instalacjach starszej generacji może nie hulać...

W sumie obejrzeć na pewno warto ;)

pajda - Sro Cze 24, 2009 23:10

witam,

powiem ci, ze w moim garazu stoja takie 2 i klapa wyglada dokladnie tak samo...jezeli klapa bagaznika bedzie lekko wygieta w prawo to bedzie znaczyc, ze masz nowszy model, po faceliftingu (rozne firmy go robia np Scania, Man, Daf ) co do gazu ja mam podtlenek LPG i mam ok. 1200 KM bo dolozylem magnetyzer z alledrogo, dodatkowo sportowa strumienica i lusterka M3-look. Teraz zbieram na spoiler od calibry(podobno dodaje +20 do szybkosci)


pzdr ! :>

Raptile - Sro Cze 24, 2009 23:11

ja myślę że cena taka niska ze względu na HGF :P
namiko - Sro Cze 24, 2009 23:18

Ych... Trudno. Wiem, że to gniot, ale za tę kasę to nic lepszego nie wyszarpię. Ewentualnie tego z linka od jerzu. Zresztą to i tak ma być tylko za miasto, no wiecie - żeby żal nie było lakierku na Roverku jak się gdzieś w krzaki wjedzie... :mrgreen:
staf - Sro Cze 24, 2009 23:23

Warto mu się przyjżeć. On nie pochodzi od "handlarza" z Płocka? :hura:
Paul - Sro Cze 24, 2009 23:25

staf napisał/a:
On nie pochodzi od "handlarza" z Płocka?
Zdjęcia nie wyglądają na Płock, raczej Gniezno ;p
staf - Sro Cze 24, 2009 23:29

Paul napisał/a:
staf napisał/a:
On nie pochodzi od "handlarza" z Płocka?
Zdjęcia nie wyglądają na Płock, raczej Gniezno ;p


Fakt. Nie ma czarnego tła :rotfl:

namiko - Sro Cze 24, 2009 23:53

Może i z Gniezna, ale tym razem pożałowali na takie fajne kartonowe dywaniki z narysowanymi podeszwami. Szkoda... :/
TomC - Sro Cze 24, 2009 23:57

Śjakiś strasznie drogi....
Tu jest tańszy o przeszło 300k Ojro a tylko rok starszy i lekko przejechane 100km.
http://www.autoscout24.de...rtgd2pc&asrc=fa
Bierz tego. Jest tak wypolerowany że żadne zdjęcia nie wyszły stąd ich brak. :mrgreen: