Zobacz temat - [r400 2.0 td.]stukanie ,klekotanie w przednim zawieszeniu..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r400 2.0 td.]stukanie ,klekotanie w przednim zawieszeniu..

pabloroverek - Pon Cze 29, 2009 19:53
Temat postu: [r400 2.0 td.]stukanie ,klekotanie w przednim zawieszeniu..
witam
mam taki problem,..zauważyłem od jakiś 2-3 tygodni pogłębiający sie problem z przednim zawieszeniem....mianowicie ,podczas wolnej jazdy np.po polnej nierównej drodze,ew.kostce itp.,mam wrażenie jakby były luzy z przodu na kołach, odczuwalne są lekkie drgania na (pedałach),czasem jakby na kierownicy..,w każdym razie nie było tak wcześniej..
proszę o sugestie co jest na wykończeniu w moim rumaku;)
z góry dzieki

apples - Pon Cze 29, 2009 19:57

Wina leży chyba po stronie drążków kierowniczych, albo tak jak u mnie przekładnia kierownicza do regeneracji. Z dnia na dzień coraz bardziej stuka i czuć większe drgania na nierównościach.
pabloroverek - Pon Cze 29, 2009 21:12

dzięki
powiedz mi //jeśli sie nie mylisz//jaki jest orientacyjny koszt tych operacji???
i ew.jeśli już wymianiać to ktore firmy polecacie...

magneto - Pon Cze 29, 2009 21:27

najpierw podjedź sobie na stację diagnostyczną.za 20 pln sprawdzą stan zawieszenia i powiedzą co jest do roboty.potem będziesz martwil się jakiej firmy kupić ewentualne częśći. :wink:
pabloroverek - Pon Cze 29, 2009 21:31

magneto napisał/a:
najpierw podjedź sobie na stację diagnostyczną.za 20 pln sprawdzą stan zawieszenia i powiedzą co jest do roboty.potem będziesz martwil się jakiej firmy kupić ewentualne częśći. :wink:


no niby masz racje ..,z tym ,że tydzień temu miałem robiony przegląd//objawy była takie jak teraz//i zwróciłem gosciowi uwagę na tą sprawę ,dwa razy sprawdzał i stwierdził ,że nie ma sie do czego przyczepić ..
chyba ,że podjade jeszcze do kogoś innego..,bo ewidentnie jest coś nie tak..

BetJar - Pon Cze 29, 2009 21:40

Gałki w Toma Team Cena 108,- ,firmy "555".
O innych stukach czytaj tu:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=41719
http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0

magneto - Pon Cze 29, 2009 21:42

zakładając że masz ten sam problem co apples, to nie wiem czy to wykryją na szarpakach.ale możesz spytać na stacji czy taką usterkę są w stanie wykryć
apples - Wto Cze 30, 2009 13:48

Na szarpakach nic nie wykaże. :sad:
jarzit - Wto Cze 30, 2009 23:15

U mnie są podobne stuki. Zawiasy ok, ale maglownica ble.
Regeneracja 650zł.