Zobacz temat - [R all] Żarówka kierunkowskazów bocznych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R all] Żarówka kierunkowskazów bocznych

greg-si - Czw Lip 02, 2009 22:34
Temat postu: [R all] Żarówka kierunkowskazów bocznych
Witam.
Postanowiłem zmienić u siebie kierunkowskazy na przezroczyste. Wszystko pięknie tylko nie wiem jakie w nim siedzą żarówki.
Oto zdjęcie kierunkowskazów:

Były one montowane w R45, R75, Freelander i pewnie jeszcze innych. Jaka powinna w nich być żarówka. Biała czy pomarańczowa? Niestety dostałem je bez żarówek i teraz muszę zgadywać jakie powinny być. Jakby ktoś był tak miły i podał jeszcze oznaczenie żarówek to w ogóle byłoby wspaniale :)
Z góry dzięki za podpowiedzi
Pozdrawiam

BetJar - Czw Lip 02, 2009 22:36

greg-si napisał/a:
pomarańczowa

I wszystko jasne. :grin: W5W

faecd - Pią Lip 03, 2009 08:40

tak jak kolega BetJar, pisze jak i rowniez masz mozliwosc kupienia zarowek w5w chromowanych, ktore i tak swieca na pomaranczowo. Dzieki takiemu rozwiazaniu jak popatrzysz na klosz boczny "nie bedzie widac" zarowki...Natomiast pomaranczowa jest rowniez jak najbardziej odpowiednia...

biala nie bo biala nie da Ci pomaranczowego koloru podczas migania. Poprzednio majac pomaranczowy klosz zarowka mogla byc biala, teraz musi byc na odwrot.

Pozdrawiam

greg-si - Pią Lip 03, 2009 17:48

Tak to jest jak człowiek nie popatrzy na obudowę kierunku :)
Tam jest wszystko napisane :) Jednak o tym dowiedziałem się dziś jak montowałem :)