Zobacz temat - Nakładki na błotniki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Nakładki na błotniki

nitta - Wto Lip 14, 2009 13:09
Temat postu: Nakładki na błotniki
Co myslicie o tym? : http://moto.gratka.pl/tre...er-9514565.html

mam na mysli oczywiscie te ala'chromowane, fajnie by pasowało do rovera 75 co ? a może juz by było przesadzone z tym chromem w 75-tce, co myslicie ? Poza tym ciekawe czy faktycznie zrobione ze stali nierdzewnej czy moze plastik pomalowany lakierem udajacym metal.
Z drugiej stronu idealne dla tych co mają troche "rudego" wokoł błotników, wtedy wystarczy lekko oczyścic, pochlapac troche farbą antykorozyjna (zeby dalej nie gniło) i nałozyc te nakładki.

Moze którys z Panwów co ma 75-tke kupi, załozy i porobi foty jak to by wygladało ? Jak by pasowalo fajnie to tez bym kupił :razz: :razz: :razz:

hellboy_d - Wto Lip 14, 2009 13:14

Sorki ale to mega wiocha :mrgreen:
nitta - Wto Lip 14, 2009 13:29

spoko spoko, chodzilo mi wlasnie o szczere opinie
kychu5 - Wto Lip 14, 2009 14:22

Ja tam uważam inaczej znajomy ma renault 19 i ma takie założone i wygląda fajnie tylko chyba najlepiej wygląda na czarnym ale czy do roverka by pasowało to nie wiem ale nie uważam tego za wioskę :razz:
Pozdrawiam

ralfi83 - Wto Lip 14, 2009 16:40

Wies tanczy i spiewa. No chyba ze nadkola juz zezarte przez ruda a brak kasy na reperaturki. W zyciu Warszawy.
Perez - Wto Lip 14, 2009 17:04

Lepsze niz lampy leksusy z tylu na roverkach.
marcinZG - Wto Lip 14, 2009 17:58

ralfi83 napisał/a:
No chyba ze nadkola juz zezarte przez ruda a brak kasy na reperaturki.

Za 185zl + przesylka to jedno nadkole juz mozna pomalowac :razz:

Thrillco - Wto Lip 14, 2009 18:14

Maxi wieś...modne w późnych latach 80tych ale teraz to żal i smutek :)
hellboy_d - Wto Lip 14, 2009 19:23

Perez napisał/a:
Lepsze niz lampy leksusy z tylu na roverkach.


Ale jak chcesz to sobie fundnij takie chromowane cacuszka na nadkola ...

SyntaX - Wto Lip 14, 2009 20:34

Powiem tak.
Kiedys było modne, ale to było dawno temu.
Teraz raczej obciach.

staf - Wto Lip 14, 2009 21:24

SyntaX napisał/a:
Powiem tak.
Kiedys było modne, ale to było dawno temu.
Teraz raczej obciach.


No zdecydowanie nie do R 75. :razz:

grembi - Wto Lip 14, 2009 22:45

Mi też się nie podoba.
pajda - Wto Lip 14, 2009 23:12

jestem na 'nie'
faecd - Wto Lip 14, 2009 23:12

ralfi83 napisał/a:
Wies tanczy i spiewa
nie chce byc nie mily ale Tobie chyba kolega diody spiewaja na masce...mysle ze gorsza wiocha te diody nizeli nadkola aczkolwiek stosunek ceny do efektu wizualnego jest bardzo niski stad wnioskuje, ze nie ma co takiego czegos montowac...
Pływak - Sro Lip 15, 2009 00:01

ralfi83 napisał/a:
Wies tanczy i spiewa. No chyba ze nadkola juz zezarte przez ruda a brak kasy na reperaturki. W zyciu Warszawy.


Haha mój ulubiony tekst nic dodać nic ująć. Widzę coś ostatnio moda na chromy na forum :mrgreen:



xD

nitta - Pią Lip 17, 2009 00:00

widze ze temat wywołał "zainteresowanie". Nie no powiem tak, jesli ktos by te nakładki zakładał na samochód ktory nie ma poza tym ani grama jakis chromowanych wstawek, tylko sam plastik koloru czarnego albo ewentualnie w kolorze nadwozia to takie nakładki napewno beda wygladac beznadziejnie, juz nie tyle "wiochmeńsko" co poprostu cudacznie. To tak jak by brudna, brzydka, źle ubrana dziewczyna załozyła sobie brylantowy naszyjnik (nie zebym obrazal czyjes samochodziki :oops: to tylko takie porównanie). Ale jesli chodzi o rovera 75 to on ma pełno chromowych wstawek: szerokie pasy na zderzaku, dlugi pasek na wszystkich drzwiach, uchwyt bagażnika (czy jak kto woli daszek od rejestracji), nawet taki malutki pasek na drzwiach przednich na ktorym pisze CDT lub CDTi, wszystkie okna mają ramki srebrne, no i oczywiscie lusterka całe srebrne. Wiec w tak "chromowym" aucie takie wstawki (srebrne) nie wygladały by zle, no napewno nie beda wygladac cudacznie, mysle ze wkomponowalo by sie to do reszty. Dlatego, jak zauwazycie w moim pierwszym poście, zadałem to pytanie pod kątem rovera 75. Pytanie tylko brzmi czy wygladało by to tylko "nieźle" czy "zarąbiście", bo jesli tylko "nieźle" to nie warto wydawac na głupote prawie 200 zeta :wink:
kalisz - Pią Lip 17, 2009 00:05

Uważam, że będzie to wyglądać nieŹLE :roll:
Pływak - Pią Lip 17, 2009 13:45

nitta, to twój samochód i to Tobie ma się podobać, a nie innym jeśli widzą Ci się takie nakładki to kupuj ja jak już wyżej napisałem uważam takie coś za wiochę mimo tego, ze 75 ma sporo chromów ale jak to mówią co za dużo to nie zdrowo :mrgreen:
mecho - Sob Lip 18, 2009 22:21

R75 powinien miec klasę. Zbronią jest szpecić to auto jakimiś tego typu wynalazkami (moje priv zdanie).
LU - Pon Lip 20, 2009 20:24

faecd napisał/a:
ralfi83 napisał/a:
Wies tanczy i spiewa
nie chce byc nie mily ale Tobie chyba kolega diody spiewaja na masce...mysle ze gorsza wiocha te diody nizeli nadkola aczkolwiek stosunek ceny do efektu wizualnego jest bardzo niski stad wnioskuje, ze nie ma co takiego czegos montowac...



mistrz ciętej riposty:D btw. podobne diody, to miałem na choince;)