Zobacz temat - [R214 1.4Si 97r]Wymiana czujnika temp płynu chłodzącego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 1.4Si 97r]Wymiana czujnika temp płynu chłodzącego

LuckAnd - Sro Lip 15, 2009 14:57
Temat postu: [R214 1.4Si 97r]Wymiana czujnika temp płynu chłodzącego
Witam mam mały problem. Temp. silnika 0 C wiec mam wymienic czujnik. Sadze ze niema z tym wielkiego problemu wiec chcialbym zrobic to sam leczy napierw chcialem zapytac czy ktos moze juz tego nie robil i czy moze mi jakos doradzić ? Jak sie za to zabrac itd. Pozdrawiam.
ploomy - Sro Lip 15, 2009 15:12

RZeczywiście nie ma z tym większego problemu. Stopień trudności zbliżony do wymiany żarówki w pokoju. Gorsze jest tylko dojście. Poza tym masz dwa czujniki płynu chłodzącego. Zapewne fiksuje Ci ten co daje sygnał na wskaźnik. Spróbuj najpierw oczyścić styki w złączkach i sprawdź czy działa.
karol4280 - Sro Lip 15, 2009 15:58

ploomy napisał/a:
RZeczywiście nie ma z tym większego problemu. Stopień trudności zbliżony do wymiany żarówki w pokoju. Gorsze jest tylko dojście. Poza tym masz dwa czujniki płynu chłodzącego. Zapewne fiksuje Ci ten co daje sygnał na wskaźnik. Spróbuj najpierw oczyścić styki w złączkach i sprawdź czy działa.



ploomy tam jest jeden styk+(dodatni) ten czujnik jest koloru czarnego . proponuję też sprawdzić bezpieczniki[/b]

LuckAnd - Czw Lip 16, 2009 12:23

Oj widze ze moge sie nie połapac. Myslalem ze jest jeden na przewodzie z plynem chlodnicy umieszony "od dołu". A gdzie szukac tego dodatkowego?
karol4280 - Czw Lip 16, 2009 17:41

LuckAnd napisał/a:
Oj widze ze moge sie nie połapac. Myslalem ze jest jeden na przewodzie z plynem chlodnicy umieszony "od dołu". A gdzie szukac tego dodatkowego?



to właśnie ten od dołu zawsze czarny kolol był przeważnie