Zobacz temat - [R214,98r,8V ] Wyje alarm, brak centralnego,blokada zapłonu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214,98r,8V ] Wyje alarm, brak centralnego,blokada zapłonu

Dzenson - Czw Lip 16, 2009 14:05
Temat postu: [R214,98r,8V ] Wyje alarm, brak centralnego,blokada zapłonu
Witam.....

Wymieniłem siłownik w drzwiach i teraz tak:

nie działa centralny zamek, alarm wyje w charakterystyczny sposób - nie jest to tradycyjne sygnał/przerwa/sygnał ale jakby to był jakiś kod.

no i na dokładkę nie mogę uruchomić samochodu - kontrolki się zapalają, radio gra, wszystko świeci - jednak gdy chce uruchomić silnik jest absolutna cisza i gaśnie radio.

Akumulator w porządku, odłączyłem go też na 15 minut a po podłączeniu znów to samo.

Ważne - alarm zaczyna wyć gdy są zamknięte - w sensie zatrzaśnięte - drzwi. Wystarczy któreś drzwi otworzyć i alarm przestaje wyć.


Nie posiadam pilota.
Macie jakieś pomysły bo jestem uziemiony....


Pozdrawiam

R-200 - Czw Lip 16, 2009 14:48

A gdzie masz swojego pilota? :lol: Mam komplet. :roll: :roll: :roll:
Dzenson - Czw Lip 16, 2009 14:52

nie mam, kupiłem bez.
kqba - Czw Lip 16, 2009 15:20

a masz kod immobilisera? Może wystarczy odłączyć immo. Do tego potrzebny jest specjalny kod 4 cyfrowy zamieszczony na plakietce w książce serwisowej. Wkłada się kluczyk do zamka drzwi i odpowiednio jak w sejfie kręci się w prawo np 3 w lewo 2 w prawo 6 w lewo 7.
Dzenson - Czw Lip 16, 2009 16:58

to juz wczesniej tez przerabialem ( nabralem wprawy bo bez pilota a po kazdym odlączeniu aku musialem zdejmowac w ten sposob blokade)

Samochod odholowałem do mechanika.

leszek95b - Czw Lip 16, 2009 18:29

Dzenson napisał/a:
Samochod odholowałem do mechanika.


no to się teraz dopiero zacznie ;)

Dzenson - Pią Lip 17, 2009 17:59

leszek95b napisał/a:
Dzenson napisał/a:
Samochod odholowałem do mechanika.


no to się teraz dopiero zacznie ;)


Co miałoby się niby zacząć?
Samochód odebrałem sprawny. A takie posty nic nie wnoszące są bardzo cenne w chwili kiedy się jest pod przysłowiową ścianą...

Pozdrawiam