Zobacz temat - Witam Wszystkich ROVERko maniaków
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam Wszystkich ROVERko maniaków

jarekz - Pon Lip 20, 2009 11:37
Temat postu: Witam Wszystkich ROVERko maniaków
Witam

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem Rovera 214Si. Jest to moje drugie autko ( w końcu mam elektrykę, klimę i poduszkę powietrzną ;D ) i chciałbym dowiedzieć się paru rzeczy na jego temat. Pozdrawiam i mam nadzieję że nasza współpraca będzie się dobrze układała. ;)))

tian - Pon Lip 20, 2009 11:47

Witam "sąsiada",

Zatem zapraszam do lektur. Na stronie głównej jest mnogo wiele ilości informacji.
Forum również nie grzeszy ich brakiem (polecam używać szukaj-ki).

O okolicy jest nieco osób, więc przy odrobinie chęci może uda się nawet jakiegoś lokalnego spota zrobić.

Szerokości zatem. :mrgreen:

asiakle - Pon Lip 20, 2009 11:47

Witaj:-) szczególne pozdrowienia dla strzegomia, w którym mam rodzinę :-)
jarekz - Pon Lip 20, 2009 11:57

mrd napisał/a:
Witam "sąsiada",

Zatem zapraszam do lektur. Na stronie głównej jest mnogo wiele ilości informacji.
Forum również nie grzeszy ich brakiem (polecam używać szukaj-ki).

O okolicy jest nieco osób, więc przy odrobinie chęci może uda się nawet jakiegoś lokalnego spota zrobić.

Szerokości zatem. :mrgreen:


Hoho mrd jaki ten świat mały ;D
Jeszcze przed zakupem przejrzałem arty na głównej no i zdecydowałem się na zakup i mam nadzieję, że nie będę tego żałował ;)
A co do spotów to jestem jak najbardziej za bo zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego od fanów marki ;) Muszę poznać tylko wasze miejscówki ;P z tego co widziałem to jest to wrocław a nie myśleliście zebrać się gdzieś nad jakimś jeziorkiem w plenerku i rozpalić grilla a nie stać na parkingu ?:) To tylko taka moja sugestia ;)

asiakle napisał/a:
Witaj:-) szczególne pozdrowienia dla strzegomia, w którym mam rodzinę :-)


No to muszę się powtórzyć - jaki ten świat mały ;)) Witam jeszcze raz a w szczególności płeć piękną :jezor: :trzymasie:

zetes - Pon Lip 20, 2009 11:58

Witam i gratuluje. Zycze szerokosci i bezawaryjnosci :grin:
tian - Pon Lip 20, 2009 12:25

jarekz napisał/a:
Muszę poznać tylko wasze miejscówki ;P z tego co widziałem to jest to wrocław a nie myśleliście zebrać się gdzieś nad jakimś jeziorkiem w plenerku i rozpalić grilla a nie stać na parkingu ?:) To tylko taka moja sugestia ;)


No w samym Wałbrzychu to coś się ekipa jakoś za bardzo nie lepi :] albo ja się słabo staram:]

Co do grilla ... no jeśli większości pasuje piątek ... ale to nie w tym temacie :]

Czarnysg - Pon Lip 20, 2009 16:26

Witam i szerokiej drogi życzę ;)
staf - Pon Lip 20, 2009 19:48

Witaj :mrgreen:
Jugol - Pon Lip 20, 2009 20:24

Siemanizacja :hejka: i szczególne pozdrowienia dla Strzegomia, w którym nie mam niestety rodziny ;)
jarekz - Pon Lip 20, 2009 21:16

zetes, Czarnysg, staf, Jugol, :zdrowie: :trzymasie: :razz:
kasjopea - Sro Lip 22, 2009 11:32

jarekz, witaj :grin: