Zobacz temat - Poszukuję noclegów od września we Wrocławiu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Poszukuję noclegów od września we Wrocławiu

xROnx - Wto Sie 04, 2009 13:30
Temat postu: Poszukuję noclegów od września we Wrocławiu
Ponieważ od września będę uczęszczał do szkoły we Wrocławiu, poszukuję jakiegoś miejsca gdzie mógłbym się przespać (styknie jeden pokój) i obmyć tu i ówdzie ;)
Nauka będzie zaoczna więc w grę wchodzą dwa noclegi lub jeden (pt,sob,niedz; lub sob-niedz)jeszcze dokladnie nie wiem.
Dużych wymagań nie mam. Dobre łóżko, dostęp do normalnej łazienki(kąpanie z sasiadami z całego bloku mnie nie interesują).
Więc pytam się Was bo może macie jakieś takie dobre warunki co by przygarnąc xROnx'a :) oczywiście nie za darmo :)
Chyba że nie macie to może znacie kogoś kto ewentualnie ma?
Będę szukał też po wszelkich rodzinach jakie mam we Wro ale to nic pewnego więc też szukam też coś pod plan "B" :)

kzrr - Wto Sie 04, 2009 18:09

xROnx, powiem Ci tak i mówie to serio z pełną deklaracją - do końca października chce się przeprowadzić do Wrocka albo do Poznania, wszystko zależy od tego gdzie dostane prace. Jeśli wypali mi Wrocław to nie ma problemu - mam tam swoje własne mieszkanie więc przynajmniej będzie z kim pić :D :mrgreen:
walkie - Wto Sie 04, 2009 19:03

kzrr napisał/a:
mam tam swoje własne mieszkanie więc przynajmniej będzie z kim pić :D :mrgreen:


to powiem Ci, że trafiłeś jak łysy grzywką o kant kuli ;)

PS. czemu chcesz robotę zmieniać? źle Ci?

kzrr - Wto Sie 04, 2009 20:30

walkie, no to trudno no :P

wiesz co do roboty, poprostu z wielu wzgledów chce i musza ją zmienić :) ileż można no mieszkać w tym cholernym brzegu no :P

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 20:32 ]
no chyba że mnie z Orsonem przygarniecie jak się wybudujecie tam kolo mnie :P chociaz taki wiesz maly pokoik w piwinicy bez okna :D

walkie - Sro Sie 05, 2009 07:42

kzrr, za koszenie trawy a zimą odśnieżanie - luz :D
Brt - Sro Sie 05, 2009 09:14

Cytat:
kzrr, za koszenie trawy a zimą odśnieżanie - luz
:hahaha: