Zobacz temat - [All R600] Spoiler na klapę bagażnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [All R600] Spoiler na klapę bagażnika

zuber84cool - Pią Sie 07, 2009 15:28
Temat postu: [All R600] Spoiler na klapę bagażnika
J/w,bardzo przypadł mi do gustu taki spoiler nie jest jakiś monstrualny i przytłaczający a raczej taki dyskretny i podkreśla linię,moim zdaniem pasuje i nie psuje sylwetki R600 i nie zahacza o "WT",a czy wam się podoba?ma ktoś z was taki w swoim R?,mile widziane foto :grin:

Pozdrawiam





sarkunx - Pią Sie 07, 2009 16:51

No nie powiem, nie powiem... wygląda całkiem miło i dyskretnie - wg mnie: bardzo fajny. a teraz pytanie: gdzie kupić można i za ile? :D
zuber84cool - Pią Sie 07, 2009 17:06

Ciężko będzie znaleźć taki sam lub podobny,na allegro natknąłem się na coś takiego ale to nie to samo a tu link do aukcji spoiler Accord V CC7 jest jeszcze coś takiego spoiler na klapę BMW e36 itp.
Mayson - Pią Sie 07, 2009 20:39

IMHO każdy spojler psuje linię szejsety. Ale jeśli już wybrać, to ten na foto1. Inna sprawa, że dostać takie cuś to prawie niemożliwość w tym kraju :wink:
zuber84cool - Pią Sie 07, 2009 21:51

Mayson, wszystkie R600 na fotkach z pierwszego mają ten sam spoiler tylko pod różnym kątem
Mayson napisał/a:
IMHO każdy spojler psuje linię szejsety
po części to prawda jednak gdy samochód jest lekko zglebiony na ładnej gumie to taki "lekki" spoiler nawet ładnie się komponuje(patrz 1 i ost. foto) bo w zwykłym R może faktycznie popsuć ale gdy się to zrobi estetycznie z głową i bez przesady to i efekt będzie,chodzi o to aby nie popsuć pięknej sylwetki R600 bo to limuzyna a nie przecinak. :wink:
Mayson - Pią Sie 07, 2009 22:47

zuber84cool napisał/a:
wszystkie R600 na fotkach z pierwszego mają ten sam spoiler tylko pod różnym kątem

Czyli wg mnie ładny jest tylko pod pewnym kątem :wink:
Musiałbym na żywo taki zobaczyć, może zmieniłbym zdanie...

zuber84cool - Pią Sie 07, 2009 22:52

no ten zielony BRG na 2 i 3 foto jakby nie miał haka był na porządnych alusach i glebie to też by nie zgorsza wyglądał :wink:
staf - Pią Sie 07, 2009 22:54

zuber84cool napisał/a:
aby nie popsuć pięknej sylwetki R600 bo to limuzyna a nie przecinak. :wink:

To jest wystarczający powód dla którego i ja bym nie kombinował przy Rover-ku :razz:

zuber84cool - Pią Sie 07, 2009 23:15

Ja nic nie będę kombinował,po prostu mało jest na temat R600 pod kątem stylistyki i nie tylko,nie wiem czym to jest spowodowane może słynną bezawaryjnością i brakiem akcesoriów,bo przecież nie tylko ja przeglądam to forum są inni użytkownicy "szejsety" którzy się interesują podobnymi tematami to dla nich są one rozwijane. :wink:
Deamian - Sob Sie 08, 2009 00:55

A czy R600 nie wychodził przypadkiem z takim fabrycznym spojlerem :?: Bo coś mi się wydaje że tak :hm: Ostatnio widziałem na żywo czarnego R620 z takim spojlerkiem i mi się bardzo podobał :smile: :ok:
Aurii - Sob Sie 08, 2009 12:06

Co do tego spojlerka to wydaje mi sie ze fajnie by wyglądał z ogonkiem od audi a6 ;) Do a6 są takie delikatne spojlerki na tylną klapę .
zuber84cool - Sob Sie 08, 2009 15:21

Są też takie podobne do BMW na klapę na allegro można by to jakoś dopasować jak ktoś tylko ma inwencję twórczą i by się mu chciało.