Zobacz temat - sportowa kierownica + naba do 200 98'
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - sportowa kierownica + naba do 200 98'

domel101 - Nie Sie 09, 2009 15:49
Temat postu: sportowa kierownica + naba do 200 98'
Witam wszystkich, jestem tu nowy i troszke nieobeznany. mam taka sprawe chcilbym wymienic w swoim roverku kierownice na sportowa. tylko mam problem z dobraniem naby i z podlaczeniem klaksonu :/ mam troszke inny system wylaczania kierunkiw niz tutaj http://www.roverki.pl/art...order=0&sid=454 (punkty 6 i 7) u mnie jest taki maly "bebenek" pomoze ktos

[ Dodano: Nie Sie 09, 2009 19:46 ]
chodzi mi o to jak podlaczyc klakson bo on ma wtyczke podlaczona do tasmy do poduszki a nie ma tej blaszki takiej jakby miedzianej co jest na spodzie naby. to musze rozebrac tasme od poduszki czy co

kwiatekt11 - Nie Sie 09, 2009 21:15
Temat postu: Re: sportowa kierownica + naba do 200 98'
a ja mam pytanie! co zrobisz z poduszką powietrzną ?? ja żeby nie wiem co nie zmieniłbym kiery z poduszką na kiere bez poduszki. :mrgreen:
Roj - Pon Sie 10, 2009 20:00

ja bym zamienił.. jeśli samochód idzie "do sportu" czyli liczysz się z mniejszymi lub większymi stłuczkami (np. w bandę) na torze/rajdach etc. i poduszka nie zwiększa wtedy bezpieczeństwa (masz kubełkowy fotel, szelkowe pasy, może klatkę bezpieczeństwa) a dodatkowo generuje koszty. (dodatkowo jak masz kubełek to kierownica z odsadzeniem i nabą bardzo pomaga mieć dobrą i wygodną pozycję)

jednak wątpię żeby rover miał takie przeznaczenie bo po prostu się to nie opłaca, dużo innych samochodów (choćby civici, czy c. saxo) jeździ w różnego rodzaju imprezach i jest do nich mnóstwo części oraz dużo dostępnego know-how.

jeśli chodzi o jazdę miejską nawet dynamiczną i ew. od czasu do czasu jakiś tor czy coś można ogarnąć standardową kierą, która nie jest chyba aż taka zła (w każdym razie u mnie :wink: ).

więc niestety nie pomogę w rozwiązaniu problemów, ale jeśli fura nie idzie na sezon kjs to polecam trochę treningów z OEMową kierownicą a w razie pojeżdżawek, odłączenie bezpiecznika airbagów.

domel101 - Wto Sie 11, 2009 21:00

kierke juz zalozylem :) w opolu pomogli mi dobrac nabe, a klaksonu niestety nie ma i raczej nie bedzie. fotki wrzuce moze jutro do dzialu nasze auta po tuningu. a do rajdow to rzeczywiscie moj roverek tam nie idzie.
Roj - Wto Sie 11, 2009 21:23

że spytam jeśli można, czyli kiera bardziej wizualnie niż praktycznie?
czy naprawdę tak źle Ci szło z tą seryjną?

domel101 - Sob Sie 15, 2009 21:38

raczej wizualnie, ale z seria mialem taki problem, ze jak sie troszke rece spocily to strasznie zle sie ja trzymalo
Karcios - Wto Sie 18, 2009 15:29

Dodaj zdjecie jak jest ta kierownica zamontowana bo jestem bardzo ciekaw efektu. Podaj koszt kierownicy i naby oraz robocizny jezeli komus zleciles wymiane (modernizacje).
Giant - Wto Lut 15, 2011 16:55

:neutral: Siemanko :) też nie mogę znaleść naby do mojego bolida :)
Pływak - Wto Lut 15, 2011 19:50

Tu jest zapytaj może jeszcza maja do sprzedania http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=64776
Markzo - Sro Lut 16, 2011 11:27

ztcp to kiera i reszta gratów momo dalej jest na handel ;)