Zobacz temat - [Honda Civic] Lusterka?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Honda Civic] Lusterka?

czapaja - Pią Sie 14, 2009 21:16
Temat postu: [Honda Civic] Lusterka?
Witam
jakiś idiota mi ułamał lusterko pod blokiem...już 2 raz:/ koszt jest dość spory (250-300 zł za elektryczne do civica) stad pytanie, czy orientuje się ktoś czy nie spasowało by od rovera?
pozdrawiam

rtworek - Pią Sie 14, 2009 22:29

Raczej tak, od R 400
Colin1488 - Sob Sie 15, 2009 10:17

Wiem że samo szkło z civica do 400 nie pasuje ma inny kształt, do 600 z hondy acord tez nie paduje szkło też ma inny kształt.Wogóle są inne kształty obudów, mocowanie do drzwi może i by pasowało.Przerabiałem ten temat jak mi też w 600 ktoś ułamał.Od anglika tez nie polecam, bo może nie dać sie wyragulowac, a jak sie da to miedzy szkło a obudowe mozna reke wsadzic.Mają inne kąty.proponuje kupić kpl. używane. ja kupiłem komplet ze szkłem w Radomiu za 200 pln.
czapaja - Sob Sie 15, 2009 13:24

Dzieki [b]Colin1488, [/b]za pomoc. Właśnie zastanawiałem się nad anglikiem bo są tańsze i teraz wiem konkretnie dlaczego:) Ja ostatnim razem kupiłem za 250 używke orginał. Zamienników nie ma co kupować bo są matowe i kiepskiej jakości (przekonałem sie jak kobita we mnie wjechała urywając mi lusterko;)) tak więc nie pozostaje mi nic innego jak polować na jakąś okazję na allegro.
Pozdrawiam