Zobacz temat - [ R 214 Si LPG] Gdzie znajuje sie Czujnik od wskaznika TMP?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R 214 Si LPG] Gdzie znajuje sie Czujnik od wskaznika TMP?

nazba - Wto Sie 25, 2009 18:03
Temat postu: [ R 214 Si LPG] Gdzie znajuje sie Czujnik od wskaznika TMP?
Pytanie jak w temacie , gdyz wskaznik od tmp szaleje mi raz pokazuje polowe raz spada na sam dol ;/
Vesper416 - Wto Sie 25, 2009 18:07

Z prawej strony silnika na przeciw chłodnicy znajduje sie takie kolanko a wlasciwie trójnik. Ten czujnik na wierzchu jest od komputera a czujnik od wskaźnika jest pod spodem schowany na tym samym trójniku
nazba - Wto Sie 25, 2009 18:12

hmmm... na przeciwko chlodnicy wsumie wymienilem czujnik ale on jest od włączania chłodnicy ... i nic poza nim niema ;/ ?
pawel.o83 - Wto Sie 25, 2009 19:35

nazba napisał/a:
hmmm... na przeciwko chlodnicy wsumie wymienilem czujnik ale on jest od włączania chłodnicy ... i nic poza nim niema ;/ ?


jest poniżej na 100%:),na dole trójnaka z czarną bądź zieloną końcówką. wczoraj wymieniałem u siebie! popatrz dobrze a ujrzysz go

xkrzychux - Wto Sie 25, 2009 20:35

Pod tym czujnikiem jest ten którego szukasz.
wlodi1991 - Czw Sie 27, 2009 19:30

a mam takie pytanie jak u mnie w roverze na zegarch wskazowka stoi caly czas w jedbym miejscu i jak jest zimny i jak jest cieply silnik to to tez jest wina czuknika?? dodam ze wskazowka stoi w polowie temperatury?
sTERYD - Czw Sie 27, 2009 21:40

może być wina czujnika, odłacz go, i jak wskazówka dalej będzie stać w tym samym miejscu, to znaczy, ze babol jest gdzie indziej (albo w kabelkach, albo w samym liczniku :/ )
Brt - Czw Sie 27, 2009 21:48

albo ktoś miał kłopoty z temperaturą i wstawił rezystor oszukujący wskaźnik ... generalnie instalacja czujnika do sprawdzenia :ok: