Zobacz temat - Tuning Planeta Poznan FM CarAudioSystem JBL
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Tuning Planeta Poznan FM CarAudioSystem JBL

Vesper416 - Wto Sie 25, 2009 18:59
Temat postu: Tuning Planeta Poznan FM CarAudioSystem JBL
Tak się chciałem pochwalić że jeden Roverek (tak się składa że Mój)
Bierze udział w konkursie w którym do wygrania Profesjonalny tuning samochodu na dole podaje linka do mojej maszynki.

Więc panowie i Panie jak otworzą głosowanie to prosze o wasze głosy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :cool:

http://autonieztejplanety...81&z=3&co=fotki

mpg - Wto Sie 25, 2009 19:25

No do konkursu to nie bardzo... :wink: jedno koło cofnięte, jedna felga inna, brak spojlera też trochę razi, a do zdjęć te szmaty chyba można było zdjąć?. Poza tym nie chce mi się rejestrować. :razz:
Vesper416 - Wto Sie 25, 2009 20:16

Te szmaty muszą być na zdjęciach.

Felga jest zapasówka założona

Nie wszystkie Coupetki miały spojlery!!!

I nie wiem gdzie ty masz koło cofnięte? Chodzi Ci o przod lewy??? WIdziałem w sumie z moim 3 Coupe w Poznaniu i każda tak ma i jest równo z obu stron i nie mam żadnych problemów z zawieszeniem....

A skoro robią Ci całe auto to po kiego ..... dawać im auto stanu salonowego??????????

Pływak - Wto Sie 25, 2009 21:30

Nie unoś się auto wygląda przeciętnie i tyle. Żeby zostało wybrane musi się czymś wyróżniać,a twoje autko niczym się nie wyróżnia. Po za tym nie boisz się, ze zepsują ci auto? Chyba, ze robią auto według twojego pomysłu w co wątpię. Ja bym się lekko wk@#$*ł jak by mi klekota pomalowali na oczojebny brokatolakier, obczepili body kitami i wszędzie wsadzili LCD ;)
Vesper416 - Wto Sie 25, 2009 21:36

tu nie chodzi o to...

Pomyśl ile auto zyska na wartości $$$

A ogólnie ta kasta do tuningu to fajna baza

Niechciałbym co jedynie właśnie wieś tuningu jakieś szerokie bodykit'y i do tego najbardziej sie boje że zrobią na pomarańczowo go :sad: :sad: :sad:


No ale dużo drożej mógłbym go sprzedać więc jest jakiś plus

staf - Wto Sie 25, 2009 21:41

Ja bardziej bałbym się koloru rózowego :grin:
PopaY - Wto Sie 25, 2009 21:47
Temat postu: Re: Tuning Planeta Poznan FM CarAudioSystem JBL
Vesper416 napisał/a:
Tak się chciałem pochwalić że jeden Roverek (tak się składa że Mój)
Bierze udział w konkursie w którym do wygrania Profesjonalny tuning samochodu na dole podaje linka do mojej maszynki.

Więc panowie i Panie jak otworzą głosowanie to prosze o wasze głosy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :cool:

http://autonieztejplanety...81&z=3&co=fotki

Nie widzę problemu, oddam głos.

A Wy Panowie powinniście na to spojrzeć z innej strony - to się nazywa pomoc ;) Ten konkurs nie polega na tym by pokazywać super auta. To jest konkurs dla każdego kto chciałby odmienić swój samochód. Auto nie musi się wyróżniać czymś specjalnym, to musi być po prostu zwykłe auto :)

Vesper416 - Sro Sie 26, 2009 06:11

PopaY,

Dzięki za wzorową obywatelską postawę :grin:

mpg - Sro Sie 26, 2009 17:13

Próbowałem zagłosować, aby nie było, że jestem złośliwy, ale nie wiem jak, po zarejestrowaniu chyba trzeba najpierw wypełnić cały profil, dodać swoje zdjęcia, a to już przerasta moje dobre chęci. ;)


"TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWÓJ SAMOCHÓD"


No, jak w ramach tego tuningu dorzucają w komplecie takie panienki, to warto spróbować. :lol:

Życzę powodzenia,
z coupeciarskim pozdrowieniem! :)

staf - Sro Sie 26, 2009 17:16

mpg napisał/a:
Próbowałem zagłosować, aby nie było, że jestem złośliwy, ale nie wiem jak, po zarejestrowaniu chyba trzeba najpierw wypełnić cały profil, dodać swoje zdjęcia, a to już przerasta moje dobre chęci. ;)


"TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWÓJ SAMOCHÓD"
Obrazek

No, jak w ramach tego tuningu dorzucają w komplecie takie panienki, to warto spróbować. :lol:

Życzę powodzenia,
z coupeciarskim pozdrowieniem! :)


ja bym wolał głosniki :grin:

PopaY - Sro Sie 26, 2009 17:49

mpg napisał/a:
Próbowałem zagłosować, aby nie było, że jestem złośliwy, ale nie wiem jak, po zarejestrowaniu chyba trzeba najpierw wypełnić cały profil, dodać swoje zdjęcia, a to już przerasta moje dobre chęci. ;)

W profilu są tylko trzy pola do wypełnienia więc nie przesadzaj z tym wyrazem "cały" :P Ale fakt, nie można zagłosować i nie wiem dlaczego :/

staf - Sro Sie 26, 2009 19:37

No nie da rady zagłosować. Sprawdziłem przed chwila.
Toshiro - Czw Sie 27, 2009 09:52

Nawet nie da rady przeczytać "jak głosować"
Vesper416 - Czw Sie 27, 2009 21:06

Kurcze nie wiem co jest grane może to jakiś wałek i z góry jest ustalony virtualny zwycięzca a kasa za sms'y sie zbiera....

jak by nie było wysłałem około 30 smsow każdy 1,22zl

staf - Czw Sie 27, 2009 21:10

Vesper416, Wchodze na tą strone i...... :bezradny:
Vesper416 - Czw Sie 27, 2009 21:17

Według regulaminu jutro mają być wyłonięci zwycięzcy :bezradny: :bezradny: :bezradny:

Nie po prostu ja sam nie wiem o co lata

Toshiro - Czw Sie 27, 2009 21:40

staf napisał/a:
Kurcze nie wiem co jest grane może to jakiś wałek i z góry jest ustalony virtualny zwycięzca a kasa za sms'y sie zbiera....

jak by nie było wysłałem około 30 smsow każdy 1,22zl


Przecież w regulaminie jest wyraźnie napisane że wysyłasz jednorazowo smsa aby się zarejestrować do konkursu, więc po co ich tyle wysłałeś ?

Vesper416 - Czw Sie 27, 2009 22:34

no regulamin regulaminem a sms'y zwrotne typu próbuj dalej
to co innego....

Toshiro - Pią Sie 28, 2009 01:10

W takim razie ja to widzę jako naciąganie ludzi :nook: :/
Pływak - Pon Sie 31, 2009 22:12

I kto wygrał? :lol: