Zobacz temat - [214 SI ABS] pukanie w kole - nadal
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214 SI ABS] pukanie w kole - nadal

dudus87 - Pią Sie 28, 2009 21:27
Temat postu: [214 SI ABS] pukanie w kole - nadal
Kiedys opisywałem mój przypadek pukania w prawym kole przy skręcie - wszystko wskazywało na przegub. Kupiłem przegub GLO, założyłem...puka nadal przy skręcie. Przy zakładaniu okazało się że słabe są końcówki drążków - kupione końcówki firmy MOOG - założone i co sie okazuje... puka przy jezdzie na wprost a przy skręcie cisza... dodam że drążki w dobrej formie, zbierzność ustawiona laserowo.

Macie jakieś pomysły co to jeszcze może być???

lipa0210 - Pią Sie 28, 2009 21:41

a puka ci na dołach czy i na asfalcie bo jak na asfalcie cisza, to łorzysko na makpersonie te gurne
Vesper416 - Pią Sie 28, 2009 22:18

Dorzuce pytanie do tematu

Co to może być przy skręcaniu słyszę stuki. Jak jade prosto powoli i hamuje to tez słysze ale tylko przy wolnej jezdzie i przy powolnym hamowaniu. Przy hamowaniu wydaje mi sie ze stuki idą na przemian lewa prawa

dudus87 - Pią Sie 28, 2009 22:41

niestety na asfalcie slychac caly czas na prostej i nie dziurawej drodze, oczywiscie nasila sie wraz z predkoscia

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 22:43 ]
Vesper416 napisał/a:
Dorzuce pytanie do tematu

Co to może być przy skręcaniu słyszę stuki. Jak jade prosto powoli i hamuje to tez słysze ale tylko przy wolnej jezdzie i przy powolnym hamowaniu. Przy hamowaniu wydaje mi sie ze stuki idą na przemian lewa prawa


stawiam na koncowki drązków, podjedz na kanał i niech porusza nimi, odrazu wyjdzie czy to jest to