Zobacz temat - radio blaupunkt i telefonowanie z niego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - radio blaupunkt i telefonowanie z niego

didi1604 - Nie Sie 30, 2009 10:54
Temat postu: radio blaupunkt i telefonowanie z niego
WITAM WSZYSTKICH MILOSNIKOW ROVER'KOW A SZCZEGOLNIE TYCH Z SERII 600 :grin: kupilam niedawno rover'a 620 sdi. jest w nim ponoc oryginalnie montowane radio na kasety -nic nie szkodzi ma to swoj urok i zawsze przeciez mozna zamontowac w wielkim bagazniku wekslare- z ktoree rowniez mona dzwonic po wlozeniu karty sim. zrobilam tak i po znalezieniu sieci wykrecilam nr, polaczylo mnie, slyszalam odbiorce ale on mnie nie slyszal!!! czy ktos wie co moze dolegac tej sprawie??? a i przy okazji... sciaga auto na prawo - wg poprzedniego wlasciciela to tylko geometria/zbieznosc... prosze napisac jesli ktos sie orientuje czy to nie jest jakas przypadlosc SZESCSETKI :shock: POZDRAWIAM
PopaY - Nie Sie 30, 2009 10:57

Co do drugiej sprawy to na 99% tylko geometria, 50zł wydatek. Coś ktoś po prostu wymieniał w zawieszeniu i nie zrobił zbieżności. A co do sprawy dzwonienia to może zainteresował byś się sprawą mikrofonu? :P Jest on gdzieś w aucie? ;)
didi1604 - Nie Sie 30, 2009 11:03

dzieki za geometrie. a co do mikrofonu no to wlasnie dlatego pytam. bo nie wiem ja to ma dzialac w ogole. nie widze zadnego mikrofonu. nie wiem gdzie ewentualnie moglby byc pozdro. :wink: :roll:
PopaY - Nie Sie 30, 2009 11:06

Więc problem znaleziony. Wydaje mi się, że jeśli jest możliwość dzwonienia to można podłączyć jakiś mikrofon na przewodzie. Musisz tylko znaleźć jakieś gniazdo oznaczone MIC - takie moje zdaniem.
Andrzej73 - Nie Sie 30, 2009 11:33
Temat postu: Radio
Witam
Ja mam takiego Blaupunkta http://www.sendspace.pl/f...c4fbd3cb0db2aee
może to Ci pomoże.Dodam że u mnie jest zamontowany w słupku mikrofon ale też nie wiem jak przełączyć żeby rozmówca mnie słyszał bo mam trochę "uwalony" wyświetlacz i wszystko ustawiam intuicyjnie.

PopaY - Nie Sie 30, 2009 11:35
Temat postu: Re: Radio
Andrzej73 napisał/a:
Witam
Ja mam takiego Blaupunkta http://www.sendspace.pl/f...c4fbd3cb0db2aee

Niczego pod tym linkiem nie widzę :/

Andrzej73 - Nie Sie 30, 2009 11:39
Temat postu: r
trzeba pobrać i powinna być instrukcja w PDF
didi1604 - Wto Wrz 01, 2009 01:41

fajnie, bo wyslalam sms, i dupa, nic nie sciaga z tego linka, narka
PopaY - Wto Wrz 01, 2009 08:00

didi1604, nie wysyłaj SMS-a! Kliknij na niebieskie kółko z napisem "Pobierz". Tyle tylko, że kolega zamiast wrzucić plik "pdf" na serwer to wrzucił sam skrót do tego pliku więc dopóki nie wrzuci prawidłowego pliku to nic nie ujrzysz :/
Andrzej73 - Wto Wrz 01, 2009 15:49

Przepraszam za złą wrzutkę :oops:
Teraz już jest nowy link http://www.sendspace.pl/f...cb8da09755a9bff i tu jest cała instrukcja.Pobieramy klikając w niebieski napis POBIERZ.Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

PopaY - Wto Wrz 01, 2009 16:03

No i wszystko jasne. Wyjmij radio i zobacz czy wychodzi z niego przewód mikrofonowy. Jak tak to, jak to się mówi, po nitce do kłębka. A jak nie to kup jakiś mikrofonik i go podłącz i będzie gites :)
didi1604 - Wto Wrz 01, 2009 17:12

dziekuje pieknie :rotfl: