Zobacz temat - [R75] Dorobienie kluczyka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Dorobienie kluczyka

nnneeeooo - Czw Wrz 03, 2009 21:37
Temat postu: [R75] Dorobienie kluczyka
Witam kolejny raz z kolejnym pytaniem:)
Przy kupnie auta dostałem 2 klucze z tym że jeden wygląda tak samo a jest z innego auta,
więc trzeba dorobić, obskoczyłem całą swoją okolice (Kalisz, Ostrów Wlkp) i jedni mówia ze tylko serwis (1500 zł :( ) , inni chcą się podjąć lecz brak im "surówki" czyli tego grotu.
Szukałem w internecie grotów tego typu lecz nie znalazłem...:(
Jak radzicie , co z tym fantem zrobić, na jednym kluczyku chyba nie warto zostawać...



z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam :)

kasjopea - Czw Wrz 03, 2009 21:42

nnneeeooo, popraw proszę temat :smile:
sknerko - Czw Wrz 03, 2009 21:43

Skontaktuj się z PHJOWI on może pomóc
nnneeeooo - Czw Wrz 03, 2009 21:44

poprawiłem xD
PopaY - Czw Wrz 03, 2009 21:45

Przede wszystkim to powinieneś sprawdzić oba kluczyki przed zakupem. Nie łatwo jest dorobić kluczyk do R75, bo surówek jest jak na lekarstwo. Faktycznie może być tak, że tylko ASO pomoże. Ten koszt to jakiś dziwny jest moim zdaniem (1500zł). Surowy kluczyk w ASO nie powienien kosztować więcej niż 300zł-350zł.
nnneeeooo - Czw Wrz 03, 2009 21:52

W ASO pytałem się już o dorobienie, i dlatego taka cena, kluczyki sprawdziłem sprzedawca opuścił bo powiedział że więcej niż 130 nie będzie kosztował a że wcześniej miałem poldka xD to nie myślałem że takie ceny:( lecz cóż jakoś trzeba sobie poradzić ;)
dziękować bardzo:)

dukat11 - Czw Wrz 03, 2009 21:54

Połowa właścicieli roverków ma jeden i z tym żyją z uwagi na cenę dorobienia drugiego (jak ja się dowiadywałem w zeszłym roku w Gdyni to było ok 900zł). Można spróbować kupić poprzez Ebay w UK i u nas tylko zakodować ale musisz kupić nowego z barkodem bo inaczej nikt nie zakoduje. A i kodowanie poprzez T4.


http://shop.ebay.co.uk/?_...-All-Categories
plus do tego surowy kluczyk ok 6-10funtów

PopaY - Czw Wrz 03, 2009 21:54

Aż zapytam z ciekawości jutro u mnie w mieście, bo akurat jest jeden punkt dorabiania kluczyków gdzie specjalizują się w dorabianiu kluczyków do aut, ciekawe czy i za ile by dorobili...
PHJOWI - Czw Wrz 03, 2009 22:06

taniej niż w serwisie tutaj: http://www.roverlink.co.u...age=rover75keys
wieslaw_b. - Pią Wrz 04, 2009 10:57

Dorobienie samego grotu bez elektroniki może kosztować około 50 zł (sam dorabiałem w Zielonej Górze). Dobry "klucznik" na pewno będzie miał surówkę.
A drugi klucz warto mieć o czym się przekonałem, gdy przy wkładaniu torby do bagażnika trzymany klucz odłożyłem na dywanik bagażnika i zatrzasnąłem klapę a samochód był już wcześniej zamknięty.

PopaY - Pią Wrz 04, 2009 11:44

U mnie surówka kosztuje 60zł :)
nnneeeooo - Pią Wrz 04, 2009 14:32

no nic poczekam aż ukażą się na allegro lub u mnie w mieście :)
jak nie to w większym mieście musze dostać ;]
dziękuje bardzo za odpowiedź
pozdrawiam;)

dorotamax1 - Pon Wrz 14, 2009 20:01

dukat11, witam jestem z trójmiast kopiłem 2 tyg temu R75 CDT i mam parę pytań na temat R75 jakiś tel bym był wdzięczny lub spotkanie morze wiesz czy są jakieś spotkania roberków w trójmiescie dzięki za szybka odpowiedz dorotamax1
kasjopea - Pon Wrz 14, 2009 20:24

dorotamax1, czy mógłbyś/mogłabyś :hm: pisać trochę bardziej po polsku? :roll:
A od umawiania się jest dział spoty lokalne.

Dziadek - Pon Wrz 14, 2009 21:04

kasjopea napisał/a:
czy mógłbyś/mogłabyś :hm: pisać trochę bardziej po polsku? :roll:
popieram!!!

dukat11 napisał/a:
Połowa właścicieli roverków ma jeden i z tym żyją z uwagi na cenę dorobienia drugiego

Dokładnie tak jest.Próbowałem rok temu w kilku miejscach i odpuściłem,bo na Śląsku i Zagłębiu nie ma mocnego.Pozostaje Wa-wa ,ale ogólnie drogi gips.

dukat11 - Pon Wrz 14, 2009 21:42

Dziadek napisał/a:
kasjopea napisał/a:
czy mógłbyś/mogłabyś :hm: pisać trochę bardziej po polsku? :roll:
popieram!!!

Przyłączam się do prośby.

dorotamax1,
1. Jeśli Masz pytania to jest właściwe miejsce. Załóż watek na forum a ktoś na pewno Ci pomoże i nie zaśmiecaj innych tematów.
2. Co do spotów to raczej słabo z mojej strony z uwagi na notoryczny brak czasu. Pisz na forum jak będę w stanie to odpowiem.