Zobacz temat - [R75] Wymiana filtra odmy lub jego przeglądnięcie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Wymiana filtra odmy lub jego przeglądnięcie

piotr1972 - Wto Wrz 15, 2009 10:01
Temat postu: [R75] Wymiana filtra odmy lub jego przeglądnięcie
czy moge te wezyki poodlaczac co leco hyba od powrotu paliwa na wtryskacg zeby sie dostac do filtra
kris-tofer - Wto Wrz 15, 2009 10:28

Też się przymierzam do takiej roboty, jak tam zaglądłem to nie ma innej możliwości, żeby dostać się do filtra i nie odpinać tych przewodów. Na innych postach koledzy opisywali, że odpinali te przewody, zatem chyba można to zrobić :)
Dziadek - Wto Wrz 15, 2009 12:30

Kris-tofer,wielki szacun!!!Zrozumiałeś gościa o co mu cho!Czytałem kilka razy ten post i doszedłem do wniosku,że albo piwka za dużo,albo szkoła była daleko.
kasjopea - Wto Wrz 15, 2009 15:41

piotr1972, proszę pisać po polsku, a na pewno uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie :wink:
mirekbuk120 - Wto Wrz 15, 2009 18:49

Jasne że możesz, a nawet musisz inaczej się nie da. Ja już tam zaglądałem bo ktoś przede mną założył filtr , ale zapomniał o gumowej uszczelce. Efekt taki że wszystko jest zachlapane olejem :evil:
kris-tofer - Wto Wrz 15, 2009 20:13

Dziadek, bo ja mam cierpliwość do ludzi :mrgreen: ale do anty ortografów czasami tracę cierpliwość :wink:
Dziadek - Wto Wrz 15, 2009 20:38

Jak mam to rozumieć?Co na to admin? Są jakieś zasady,a ja ich przestrzegam i od innych wymagam.
kasjopea - Wto Wrz 15, 2009 20:40

Dziadek, spokojnie, dajmy szansę koledze, aby się poprawił :smile:
Dziadek - Wto Wrz 15, 2009 20:45

No jasne,podziwiam i jak pisałem wielki szacunek,tylko że ja nie odpowiadam na tego typu posty,bo mam wrażenie że ktoś mnie nie szanuje.Już kiedyś napisałem,że właściciel Takiego auta powinien umieć się wyrazić.
Ale dosyć trucia-w końcu na tym Forum większość to inteligentni ludzie.

kris-tofer - Wto Wrz 15, 2009 22:30

Dziadek napisał/a:
mam wrażenie że ktoś mnie nie szanuje.Już kiedyś napisałem,że właściciel Takiego auta powinien umieć się wyrazić.

Masz w zupełności rację, ale kolega pisał pewnie w pośpiechu, od admina dostał notę i na pewno się poprawi. Akurat forum to nie GG, że można pisać tak jak się chce..