Zobacz temat - [Rover 416 Si '97] Pytanie odnośnie koloru i kierownicy.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 416 Si '97] Pytanie odnośnie koloru i kierownicy.

LU - Nie Wrz 27, 2009 12:54
Temat postu: [Rover 416 Si '97] Pytanie odnośnie koloru i kierownicy.
1. Odnośnie koloru:
Patrzyłem dzisiaj na tabliczkę znamionową i w nazwie koloru widnieje HAM, ten kolor ma jakieś rozwinięcie? Dysponuje ktoś jakąś rozpiską z kolorami Rovera?

2. Odnośnie kierownicy:
Pseudo-drewniana okleina z kierownicy zaczęła się kruszyć i odpadać, spotkał się ktoś z taką sytuacją u siebie? Jak można sobie z tym poradzić? Bo raczej ciężko będzie okleić to samemu..

kasjopea - Nie Wrz 27, 2009 12:55

Kolor sprawdź sobietutaj
Zresztą to jest BRG :grin:

staf - Nie Wrz 27, 2009 12:58

A jeśli chodzi o kierownice, to chyba pozostaje ci zakup nowej.
faecd - Nie Wrz 27, 2009 13:14

LU, ja bym zdrapal to pseudo drewno a pozniej spolerowal to co zostanie, ewentualnie moze jakis spray przezroczysty albo obszycie skóra:)
LU - Nie Wrz 27, 2009 14:20

faecd napisał/a:
LU, ja bym zdrapal to pseudo drewno a pozniej spolerowal to co zostanie, ewentualnie moze jakis spray przezroczysty albo obszycie skóra:)


yhm.. co do obszycia skórą, to chyba lepiej kupić nową kierę..
bo jak obszywać to całą..

btw. a bawił się ktoś z kierownicami sportowymi do 400?
bo chętnie wymieniłbym na coś takiego:

lukas-g15 - Nie Wrz 27, 2009 15:58

Też mysłałem nad zmianą kierownicy na sportową ale nie wiem czy sa naby pod nasze maszyny,
Pływak - Nie Wrz 27, 2009 16:12

lukas-g15 napisał/a:
Też mysłałem nad zmianą kierownicy na sportową ale nie wiem czy sa naby pod nasze maszyny,


http://rallyshop.pl/index...r-serii-200-400

Baku - Nie Wrz 27, 2009 21:32

Mi też odłazi ten lakier, próbowalem go zdrapać dalej ale nie da rady tak ładnie. Później zmyłem tą farbe i się okazało ze pod spodem jest czysta biel;| nie pasuje to... chyba trzeba zmienić na nową:)