Zobacz temat - szukam sterowników do ATI 3D RAGE PRO AGP 2X
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - szukam sterowników do ATI 3D RAGE PRO AGP 2X

drlubicz - Czw Paź 01, 2009 23:31
Temat postu: szukam sterowników do ATI 3D RAGE PRO AGP 2X
Szukam sprawdzonych sterowników do karty graficznej ATI 3D RAGE PRO AGP 2X pod xp , niestety te z netu nie działają poprawnie :bezradny: , może ktoś używa takiej karty z xp i mógłby wrzucić na jakiś serwer, i jak jest jakiś użytkownik takiej kart pod xp to niech napisze z którym DirectX tej karty używa
Pływak - Czw Paź 01, 2009 23:36

Próbowałeś oryginalne ze stronki AMD? Co do direct'a to instaluj najnowszego pod XP czyli 9 wszystkie są kompatybilne wstecz...
drlubicz - Czw Paź 01, 2009 23:43

tak próbowałem i albo złe ciągne albo są złe dodane
PopaY - Czw Paź 01, 2009 23:45

A ja czegoś nie rozumiem... Jak oryginalne stery ze strony ATI nie działają to należy napisać maila do support 'u i tyle. Co do DirectX to tak jak napisał Pływak, od wersji 9 w dół, bo do wersji 9 XP jest kompatybilny.
Pływak - Czw Paź 01, 2009 23:48

Co rozumiesz przez nie działają poprawnie? Nie chce odpalić instalator? Instalują się poprawnie ale później wywala błędy? Wysypuje się podczas instalacji?
Zukowaty - Czw Paź 01, 2009 23:54

Pływak napisał/a:
Co rozumiesz przez nie działają poprawnie? Nie chce odpalić instalator? Instalują się poprawnie ale później wywala błędy? Wysypuje się podczas instalacji?

No właśnie bo jak ja ostatnio wymieniałem grafe to miałem z nią jazdy a okazało się że zasilacz jest trochę za mały.

Jugol - Sro Paź 07, 2009 23:06

Zukowaty napisał/a:
Pływak napisał/a:
Co rozumiesz przez nie działają poprawnie? Nie chce odpalić instalator? Instalują się poprawnie ale później wywala błędy? Wysypuje się podczas instalacji?

No właśnie bo jak ja ostatnio wymieniałem grafe to miałem z nią jazdy a okazało się że zasilacz jest trochę za mały.

...bywa :hahaha:

TomC - Pią Paź 09, 2009 19:34

Ściągałeś wersję 5.10.2600.6010 ??