Zobacz temat - [R200 1.4 99r] Problem straszne "buczenie"
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4 99r] Problem straszne "buczenie"

KluRov - Nie Paź 04, 2009 23:01
Temat postu: [R200 1.4 99r] Problem straszne "buczenie"
Witam jestem tu nowy i sa to moje pierwsze doświadczenia z tymi samochodami. Posiadam Rovera 214 1.4 75KM od 5 miesiecy. Mam następujący problem. Podczas jazdy gdy pedal gazu jest wciśnięty wszystko jest ok, ale gdy go puszcze pojawia się glosne buczenie przy większej prędkości głośniejsze. Na forum nie znalazlem odpowiedzi na moj problem. Nie wiem co mam robic ? Proszę o pomoc was jako bardziej doswiadczonch. Dzieki.
oprawca_1978 - Pon Paź 05, 2009 06:33

Sprawdź dokładnie układ dolotowy silnika (zwłaszcza gumowe przewody pomiędzy filtrem powietrza a kolektorem dolotowym oraz układ wydechowy - oba pod względem nieszczelności lub dziur.
mikelusss - Pon Paź 05, 2009 16:25

mam to samo opisalem moj problem na forum - nikt nie odpisal :( tylko ja bym ten odgłos porównał do świżdżenia lub gruchotu gołębi (bardzo szybkiego). Miałem nieszczelnosc w układzie dolotowym , wyeliminowałem ją u mechanika. Odgłosy pozostały przy puszczaniu gazu przy wiekszych predkosciach. Teraz zastanawiam sie czy nie jest to może związane ze skrzynią biegów
brendiks - Pon Paź 05, 2009 20:45

Sprawdz poduszkę pod silnikiem od strony rozrządu.Jeśli bedzie ona peknięta lub sparciała wymień wkład.

PS.Podaj więcej danych
Pozdrawiam