Zobacz temat - Pytanie o nawigacje
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Pytanie o nawigacje

Szpondu - Wto Paź 06, 2009 20:28
Temat postu: Pytanie o nawigacje
Mam problem...moze to nie jest temat na tą strone ale kto mi pomoze jezeli nie wy Roverkowicze:) kupilem nawigacje Lark 43.1 i ...jako swiezy uzytkownik nie muslalem o konsekwencjach i probowalem ją uaktualnic jakąs mapa z neta... efekt jest taki ze teraz niemam zadnej mapy a nawigacja lezy nieuzywana ...co mam zrobic ? ile kosztuje mapa do takiej nawigacji? a moze z neta da sie cos "sciagnąc" :) a moze ma ktos mape i mi odsprzeda...Pomocy ...
PopaY - Wto Paź 06, 2009 20:31

Ten Lark ma system Windows CE 5.0 więc śmiało możesz wgrać na niego AutoMapę. Oryginalna kosztuje sporo, ale od czego jest net ;)
TIGER - Wto Paź 06, 2009 20:37

Przyjedź na spota na podpromie w niedzielę to Ci doradzimy co masz zrobić. Ja osobiście też mam Larka lecz 50.1 i mapę z neta na karcie sd i jakosik hula.
Remigiusz - Wto Paź 06, 2009 21:09

Fajne te nawigacje LArk wielki plus ze mozna prawie wszystko wgrać TomTom, Garmin, Autmapa etc. :mrgreen:
Lechos - Wto Paź 06, 2009 21:14

Remi55 napisał/a:
Fajne te nawigacje LArk wielki plus ze mozna prawie wszystko wgrać TomTom, Garmin, Autmapa etc. :mrgreen:
jak na kazda inna po odblokowaniu ;)
Remigiusz - Wto Paź 06, 2009 21:22

Lechos, No na nawigacje Garmina nüvi nie da sie np wgrac Tom Toma albo ja o czyms nie wiem :twisted: :mrgreen:
PopaY - Wto Paź 06, 2009 21:34

Remi55, każdą nawigację z WinCE można odblokować ;) Ale z tego co wiem to "nuvi" mają system dziewiczy Garmina, a nie Microsoftu.
Remigiusz - Wto Paź 06, 2009 21:40

PopaY napisał/a:
każdą nawigację z WinCE można odblokować


No to jest rzecz jasna.

Lechos napisał/a:
jak na kazda inna po odblokowaniu ;)

To dla mnie znaczyło ze obojętnie jakiego pochodzenia softu oprogramowania czy MS czy Garmin czy Tomtom :roll:

Ah a juz sie ucieszyłem ze by się przy nüvi tez dało. :shock: :lol: :mrgreen:

Szpondu - Wto Paź 06, 2009 22:48
Temat postu: Lark
a moze mnie ktos nakierowac na stronke z neta gdzie moge nabyc taką mape?:)
wolarz - Wto Paź 06, 2009 23:45

http://www.automapa.pl/?PEI=10994&lng=PL
:evil:

Spiro - Sro Paź 07, 2009 15:37

najczesciej wystarczy wrzucic automape (wersję bezinstalacyjną) na kartę SD i wlozyc do urzadzenia i bez problemu powinna działać zamiast fabrycznej po kliknięciu w menu Nawigacja, najczęściej bez potrzeby odblokowywania.
Mam tak w Goclever ale z tego co wiem to w larkach jest podobnie.