Zobacz temat - [R75] Problem z pompą paliwowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Problem z pompą paliwowa

markwiatek - Pon Paź 12, 2009 11:45
Temat postu: [R75] Problem z pompą paliwowa
Witam. Mam duzy problem z pompa paliwowa. Od paru dni pompa nie chce sie wylaczyc, po wylaczeniu silnika i wyjeciu kluczyka. Na poczatku bylo to kilka sekund tylko, obecnie pompa chodzi caly czas. Wyciagniecie przekaznika nic nie zmienia. Dopiero wyjecie wtyczki z pompy wylacza ja. Moze ktos zna przyczyne i sposob na naprawe.
anima - Pon Paź 12, 2009 13:24

Witam a ja znnowu szukam pompy paliwowej do mojego roverka 214 si rocznik 96. szukam poniewaz jak odpalam caly czas mi piszczy hihih. Jeżeli możecie to podajcie gdzie najlepiej kupic taka pompe paliwa powyzej 3 bary 16 zaworowa???pozdrawiam bo jestem nowy tutaj hihih :roll:
szoso - Pon Paź 12, 2009 13:32

anima napisał/a:
Jeżeli możecie to podajcie gdzie najlepiej kupic taka pompe paliwa powyzej 3 bary 16 zaworowa???

http://www.tomateam.pl/sk..._dzial=-&c=1346

sorry markwiatek że tak w twoim temacie ale kolega widać jest nowy a ja odpowiedziałem z grzeczności :wink:

anima - Pon Paź 12, 2009 13:38

Dziękuje za link do stronki!!!!!!!!!!!!!!!
myslałem ze bedzie to tańsze ale cóż chyba taniej nie kupie :mrgreen:

Rowan - Czw Paź 15, 2009 15:25

markwiatek, może masz uwalony czujnik niskiego ciśnienia. Podłącz go do kompa i sprawdź.
markwiatek - Pią Paź 16, 2009 19:52

Pompa naprawiona , zapytalem sie rowniez na angielskim forum i tam stwierdzono ze to musi byc przekaznik, tylko nie ten przy akumulatorze, tylko przy bezpiecznikach w srodku auta, pod schowkiem.Przekaznik walniety. Dziekuje Rowan za pomoc. Pozdrawiam