Zobacz temat - [R75] Urwane lusterka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Urwane lusterka

grota10 - Sob Paź 17, 2009 13:53
Temat postu: [R75] Urwane lusterka
Budze sie rano ide do swojego cacka a tu widze i oczom nie wierze.Jakis sk....yn poobrywal mi lusteka.Wlasciwie jedno polamane a z drugiego cala obudowa srebrna zerwana.Jak bym go dorwal to bym mu....(piec minut piiip)taki jestem wsciekly.Ktos moze wie gdzie szybko mozna kupic choc same obudowy bo reszte moze mi uda sie pokleic.Juz naszla mnie mysl zeby isc i samemu ukrasc -ale to glupie.Serce mi peka prosze o pomoc
Dziadek - Sob Paź 17, 2009 14:38

Nie przychodzi mi nic innego,jak tylko Allegro,ale nie z licytacji,tylko wyśledzenie gościa co anglika rozbiera na części.Sam w ten sposób kupiłem kilka detali za grosze.Dzwonisz do gościa,albo wysyłasz mejla.Facet jak ma od razu klienta na konkretną rzecz,to zjeżdża z ceny.
Ja bym takiego....też bym mu....Współczuję!

kaciorek1000 - Sob Paź 17, 2009 14:56

U Nas na forum w dziale sprzedam kolega pisze ze ma całego angola 75 na czesci do popchniecia kupił bo sam potrzebowal jakies wazniejsze podzespoly - DZWOŃ
kasjopea - Sob Paź 17, 2009 15:13

grota10, proszę sprecyzować problem w temacie.
grota10 - Nie Paź 18, 2009 12:38

Tak po prostu chcialem sie pozalic :beczy: :beczy:
kasjopea - Nie Paź 18, 2009 12:46

grota10, ja Ciebie rozumiem i współczuję, ale proszę zmienić temat. Nie może być napisane "pomocy", napisz urwane lusterka czy coś w tym stylu i będzie ok :głaszcze: