Zobacz temat - [r200] Jak wysoko powinny świecić światła?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200] Jak wysoko powinny świecić światła?

Raptile - Wto Paź 27, 2009 07:57
Temat postu: [r200] Jak wysoko powinny świecić światła?
Czesc jak wysoko powinny świecić lampy? Jak sprawdzić cz nie świecą za wysoko? Pozdrawiam
azer - Wto Paź 27, 2009 08:01

pojechać do stacji kontroli pojazdów, takie rzeczy chyba robią za free
Lechos - Wto Paź 27, 2009 08:18

TUTAJ jest poradnik jak samemu ustawic lub skontrolowac ustawienie swiatel.
szoso - Wto Paź 27, 2009 08:40

azer napisał/a:
takie rzeczy chyba robią za free

ale nie w Polsce :wink:

Raptile - Wto Paź 27, 2009 08:43

Strasznie trudno to zrozumieć...
PTE - Wto Paź 27, 2009 09:18

To podjedź na stację diagnostyczną i za 10zł Ci ustawią.
Raptile - Wto Paź 27, 2009 09:21

Nie nam teraz co jechać bo nam zgiety pas górny.... Chce orientaczjnie ustawić a później pojadę na uustawienie
Brt - Wto Paź 27, 2009 09:28

Przecież ta instrukcja jest bardzo prosta ... zaznaczasz środki reflektorów i tak ustawiasz światła, żeby świeciły 6cm poniżej tych środków stojąc w odległości 5m od ściany.
BoloSr - Wto Paź 27, 2009 09:54

szosownik napisał/a:
azer napisał/a:
takie rzeczy chyba robią za free

ale nie w Polsce :wink:


a czemu klamiesz ?? ?
umnie co roku przed pierwszysm listopada na kilku stacjach ustawiaja swiatla za freee :)

thef - Wto Paź 27, 2009 10:02

szosownik napisał/a:
azer napisał/a:
takie rzeczy chyba robią za free

ale nie w Polsce :wink:
Szosownik, Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu, po raz kolejny piszesz chyba, żeby tylko pisać, a regulamin coś na ten temat mówi. Nie robimy tu na forum ścisłej kontroli i nie dajemy ostrzeżeń za takie rzeczy, ale Tobie się to nagminnie zdarza więc proszę następnym razem napisać coś bardziej merytorycznego (przynajmniej w "Usterkach..").

A nawiasem mówiąc, to nie masz racji, bo to zależy od stacji. U mnie również ustawiają na jednej za darmo. I powiem szczerze, myślę, że częściej w Polsce nie biorą za to pieniędzy niż w Europie Zachodniej.

szoso - Wto Paź 27, 2009 10:33

z całym szacunkiem thef ale tylko do mnie ostatnio masz jakieś pretensje
dałem tylko do zrozumienia że w Polsce płaci się za ustawienie świateł choć to raczej zależy od stacji a u mnie się za to płaci
jeśli uważasz że powinienem dostać za to ostrzeżenie to nie krępuj się
pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: thef: Wto Paź 27, 2009 10:40 ]
Już Ci raz na to zwróciłem uwagę, że w zasadzie spamujesz, a Ty nie wyciągasz wniosków. Jakbym chciał dać warna, to bym dał, ale przecież nie o to chodzi. W kwestii świateł nie dałeś nic do zrozumienia, oprócz swojej opinii w która i tak mija się z prawdą.

Remigiusz - Wto Paź 27, 2009 12:38

Raptile, Prostszy sposób jak by było kogoś innego miec z autem i niech patrzy kiedy go raza światła i tak ustawić. :wink: Bo jak mówisz ze to na chwile tylko.
Raptile - Wto Paź 27, 2009 12:53

Remi chodzi o to żebym się mieścił w zakresie regulacji a nie że mam ustawione żeby święcilo na maxa w dol a święci za wysoko