Zobacz temat - Uaha Rovery 2, uaha Rovery - odjechane!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Uaha Rovery 2, uaha Rovery - odjechane!

Markzo - Wto Lis 10, 2009 21:02
Temat postu: Uaha Rovery 2, uaha Rovery - odjechane!
Wtam!
Pisze śmiejąc sie przez łzy, moje marzenia wreszcie sie spełniły...Coupetka ma siostre :) 75'tka ;) nie wiem co wiecej moge napisac, emocje powoli opadają, zakup właśnie tatuś oblewa, jest mega zadowlony :) Taki szczęśliwy! starsznie tego chciałem! fotki jutro, bo obie ślicznotki uwalone po dach :P ide sie napatrzeć :D

krzychu.b - Wto Lis 10, 2009 21:06

Warto marzyć dla takich chwil :hurra:
Remigiusz - Wto Lis 10, 2009 21:20

Markzo, No ja czekam na zdjęcia :razz: hehe.. fajnie tak rodzinka Roverkow :mrgreen:
walkie - Wto Lis 10, 2009 21:26

Gratuluje Markzo :) Szerokości :-)
pajda - Wto Lis 10, 2009 21:39

Szerokosci w nowym aucie ! :wink:
Brt - Wto Lis 10, 2009 22:11

Gratki :) czekamy na foty i oczywiście szerokości i bezawaryjności :)
Markzo - Wto Lis 10, 2009 22:31

Dziękuje Wszystkim w imieniu Taty i swoim własny ;) Szczególnie Żukowatemu, za mega ogromną dawke wiedzy i pomocy przy zakupi, Llygasowi i MAriuszowi418 za uratowanie tyłka przed uwaloną skrzynią i Brtowi za lekkie oświecenie :D jesteście wielcy! Fotki tak jak mówie jutro, bo brudnego nie pokaże :P gdzie moge dostać naklepke klubową na klape?? ;>
Brt - Wto Lis 10, 2009 22:39

Markzo, skrobnij do Tomaszi'ego ... chyba on ma ;)
MaReK - Sro Lis 11, 2009 00:19

To sie ladnia kapuste przytula z tych komunii i wesel ;)
Ale teraz jak ojciec zajedzie na impreze, to beda mysleli, ze panne mloda przywiozl ;)

Gratuluje! Oby jak najmniej awarii... ale juz teraz kup sobie:

- zamek do drzwi pasazera
- nowe wtryski (jak to diesel)
- nowe visy (jak nie diesel)
- wentylator chlodnicy
- pompke sprzegla, wysprzeglik (jak nie automat) ;D

Pozdrawiam,

maniaq - Sro Lis 11, 2009 01:02

mareczku --- podpis kolegi markzo sugreuje co to ;)

a ja gratulejszyn sle :D oby sluzyl jak najdluzej ;)

kruszon - Sro Lis 11, 2009 01:42

O! Markzo, bedzie co ogladac jak bedziemy w Biesy nastepnym razem jechac :D
Gratulacje!

Markzo - Sro Lis 11, 2009 09:04

dzięki, dzięki :mrgreen: co do stanu i wyposażenia autka ;)
Są czarne skórki, grzane fotele, kontrola trakcji, samościemniające się lusterko, spryski lamp, komputerek, parktronik no i aftomat :D do autka dostałem książke serwisową i komplet innych dokumentów ;) 6tyś temu był zmieniony olej, zalany jest 0W40 :shock: nie 10 tylko 0....auto stało bardzo długo, do tego ktoś umył komor silnika i jej nie wysuszył do końca - efekt to ciężko chodzące linki od otweirania maski :) wentylator działa jak sie masz, VIS wydaje się, że też, zacina sie klamka w tylnych lewych drzwiach pasażera :/
Teraz małe porównanie V6 Rovera i V6 Opla (nasza była vectra 2.5). Więc tak, silnik jest cichszy i nawet w automacie, elastyczniejszy. vectra jechała od 3200obr/min, bo wtedy działał multiram, tutaj od 2tyś już autko płynnie przyśpiesza. DO tego nie ma głupich patentów inżynierów opla - czyli do wymiany świec nie musze rozebrać całego dolotu wraz z kolektorem... Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni ;) najważniejsze, że wszystko w autku działa :)
Fotki jakieś cykne, tylko musze się obudzić :D

EDIT: kilka fotków ;)





MaReK - Sro Lis 11, 2009 10:09

maniaq napisał/a:
mareczku --- podpis kolegi markzo sugreuje co to ;)

Albo nei zwrocilem dobrze uwagi, albo Markzo po moim poscie uzupelnil profil ;P

Wracajac do tematu. Fotki sa tragiczne ;P

Obudz sie i wyjedz limuzyna na zewnatrz i zrob jakies wyrazniejsze ;) Moze zrob tez szybki filmik, pare ujec boku, przodu, grilla, moze kilka ujec w jezdzie - przyspieszanie z wewnatrz, zakrety z zewnatrz. Masz ladana okolice, zajoba na punkcie foto/video, samochodow i ojca, ktory ma gust i rozumie Twoje pasje ;)

Aha! Umyj go koniecznie ;)

Ps.
Czyli na letni zlot przyjedziecie na dwie fury ;D ?

SeevS - Sro Lis 11, 2009 10:21

Gratuluję, tylko pozazdrościć :)
emes - Sro Lis 11, 2009 11:05

Gratulacje :!: :ok:
Mayson - Sro Lis 11, 2009 11:18

Gratulacje :!:
Wojtek88 - Sro Lis 11, 2009 11:19

Gratulacje Marek :) Ja coraz częściej myślę nad Coupe, chociaż mój 4G też jest zacny.. Biję się z myślami, ale jak jechałem na spot 4th gen. to widziałem Zieloną Coupe i.. się rozmarzyłem.

Jeszcze raz gratulacje !!

Warlike - Sro Lis 11, 2009 11:24

Markzo napisał/a:
zacina sie klamka w tylnych lewych drzwiach pasażera :/


mam taki sam kolor i taki sam problem :razz:

Markzo - Sro Lis 11, 2009 12:57

MaReK :D nie umyje go dziś, bo cały czas leje :/ także narazie musicie się tym zadowolić :P filmik będzie i foty też ;) tata powiedział wyraźnie, na zlot jedziemy 75 i Coupe :D

Wojtek, wczoraj wracałem R75 140km a tata prowadził coupe (troche sie aftomata bał) i powiem CI, że mimo upływu lat Coupetka ślicznie się prezentuje, zwłaszcza w czasie jazdy ;)

Dzięki jeszcze raz, za pomoc w wyborze i dobre słowo ;)

aaa i właśnie ;) poczytałem troche dokumenty, które dostaliśmy z Roverkiem. Mam dokumenty zakupu w salonie w Austrii itp, i troche zaskoczony jestem...Samochodem po Wiedniu jeździła pewna pani, była ona pierwszą i jedyną poza nami właścicelką Roverka :D także jednak da się kupić auto od kobiety z zagranicy :D

sruba77 - Sro Lis 11, 2009 14:23

Markzo napisał/a:
także jednak da się kupić auto od kobiety z zagranicy :D


Żadna sztuka - 90% ogłoszeń to auta, którymi za granicą jeździły niepalące kobiety rocznik 1915, które są albo prawnikami albo lekarzami albo obie profesje na raz wykonują i w dodatku wychodzi, że robiły max 2500 km rocznie. :mrgreen:

A poważnie mówiąc gratulacje bo piękny, będę go wypatrywał w Rzeszowie i okolicach :grin:

Jugol - Sro Lis 11, 2009 14:42

Gratki łode mnie, dla Was, bezawaryjności, szerokości i samych przyjemności z nowego nabytku :ok:
To życzyłem ja : Jugol :mrgreen:

witgut - Sro Lis 11, 2009 14:50

Gratulacje!!! Ładny kolor- Taki jak u mnie :mrgreen:
A MaReK to chyba z zazdrości- bo sam ma muła w manualu :twisted:

Wojtek88 - Sro Lis 11, 2009 17:14

Markzo napisał/a:
MaReK :D nie umyje go dziś, bo cały czas leje :/ także narazie musicie się tym zadowolić :P filmik będzie i foty też ;) tata powiedział wyraźnie, na zlot jedziemy 75 i Coupe :D

Wojtek, wczoraj wracałem R75 140km a tata prowadził coupe (troche sie aftomata bał) i powiem CI, że mimo upływu lat Coupetka ślicznie się prezentuje, zwłaszcza w czasie jazdy ;)

Dzięki jeszcze raz, za pomoc w wyborze i dobre słowo ;)

aaa i właśnie ;) poczytałem troche dokumenty, które dostaliśmy z Roverkiem. Mam dokumenty zakupu w salonie w Austrii itp, i troche zaskoczony jestem...Samochodem po Wiedniu jeździła pewna pani, była ona pierwszą i jedyną poza nami właścicelką Roverka :D także jednak da się kupić auto od kobiety z zagranicy :D


Wiem, ponadczasowa sylwetka :obłoki: Na razie mam żelazko :)

Remigiusz - Sro Lis 11, 2009 17:27

Markzo napisał/a:
aaa i właśnie ;) poczytałem troche dokumenty, które dostaliśmy z Roverkiem. Mam dokumenty zakupu w salonie w Austrii itp, i troche zaskoczony jestem...Samochodem po Wiedniu jeździła pewna pani, była ona pierwszą i jedyną poza nami właścicelką Roverka :D także jednak da się kupić auto od kobiety z zagranicy :D


Mnie ciekawi czy to nie był przypadkiem ten Rover 75 co stal u BENDER Mercedes kolo mojej starej szkoły bo już go tam nie ma. Oglądałem go kiedyś z ciekawości :wink:

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 17:27 ]
Jak ktos by chcial jeszcze:
http://forum.mg-rover-fre.../topicseen.html

krzych - Sro Lis 11, 2009 17:31

Gratulacje i bezawaryjnosci zycze :grin:
MaReK - Sro Lis 11, 2009 19:10

witgut napisał/a:
A MaReK to chyba z zazdrości

Nie... zdecydowanie wole MG od 75 ;)

siemion_ - Czw Lis 12, 2009 07:41

gratki gratki, miodzio auto, miodzio kolor, miodzio stan :)
maciej - Czw Lis 12, 2009 11:09

Gratulacje!!! :)
TIGER - Czw Lis 12, 2009 21:35

No to wreszcie Emdżik będzie miał braciszka do towarzystwa i do wspólnej jazdy :rotfl: :tańcze:
Markzo - Czw Lis 12, 2009 22:26

No to ba :D
z kolejnych nowin... dziś zrobiłem mały przegląd pod maską i mam zonka :shock: filterki niedawno wymnienione, jak mówiłem wcześniej olej też... rozrząd wg tego co pisze wymieniony ok 30tyś km temu... :D

TIGER - Czw Lis 12, 2009 22:32

No to dobrze, nic tylko siadać i cieszyć się z jazdy :tańcze:
Markzo - Pią Lis 13, 2009 17:38

Roverek otrzymał właśnie polskie tablice oraz klubowe naklejeczki ;) całkowity koszt rejestracji (akcyza, opłaty, recykling, tablice): 2200zł.


Remigiusz - Pią Lis 13, 2009 17:55

Markzo, Jak wy te naklejki na tablice naklejacie :mrgreen: Bo moje od tamtego zlotu leżą i nie mogę je przykleić bo są za duże jak na tablice :razz: A nie chce tego przycinać :mrgreen:
Markzo - Pią Lis 13, 2009 17:59

ja nic nie przycinalem :D i z przodu i z tyłu pasują perfekt, tak samo w coupe :D
maciej - Pią Lis 13, 2009 18:00

Remi55 napisał/a:
Markzo, Jak wy te naklejki na tablice naklejacie :mrgreen: Bo moje od tamtego zlotu leżą i nie mogę je przykleić bo są za duże jak na tablice :razz:

Bo to się nie przykleja na tablice, tylko na ramkę. ;)

Remigiusz - Pią Lis 13, 2009 18:01

To ja mam jakieś za małe plastiki na tablice bo moje są za duże naklejki :cry:

[ Dodano: Pią Lis 13, 2009 18:01 ]
maciej, Wiem ze na ramke o to mi tez chodzi :mrgreen: :razz:

maciej - Pią Lis 13, 2009 18:02

Ja swoje ramki dostałem w gratisie u gazowników, a poprzednie to raz w salonie Saab'a, a raz w salonie Toyoty - zawsze pasowały do naklejek. ;)
staf - Pią Lis 13, 2009 18:05

A ja swoje kupiłem w sklepie motoryzacyjnym za pare grosz. Też pasują do naklejek.
Remigiusz - Pią Lis 13, 2009 18:06

Cos z tymi naklejkami moimi jest nie tak :mrgreen:
Markzo - Sob Lis 14, 2009 14:14

jak to mówią u nas na wsi - sobota! trza by sie łokompać! zatem umyłem moje maleństwa ;)









kruszon - Sob Lis 14, 2009 18:14

Markzo, ostatnia foteczka miodzio. :D
Marrkus - Sob Lis 14, 2009 18:30

Ale felunek w R75 to chyba do wymiany? Stalówki rozumiem na zimę z zimówkami.
Markzo - Sob Lis 14, 2009 22:10

Dzięki Kruszon :D
tak, to stalówki z zimówkami ;) na lato będą aluski siakieś ;)

Wojtek88 - Pon Lis 16, 2009 18:36

kruszon napisał/a:
Markzo, ostatnia foteczka miodzio. :D


Zgadzam się w 100% Bardzo dobre zdjęcie :)

hertz25 - Pon Lis 16, 2009 20:03

ladny ten roverek :ok: a jak moge zdobyc takie naklejki ,tez bym takie chcial :cry: :razz:
Viniu - Wto Lis 17, 2009 08:43

No ładne cacko(a) :)