Zobacz temat - [200 sdi] pytanie ABS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [200 sdi] pytanie ABS

dragon - Czw Lis 19, 2009 14:05
Temat postu: [200 sdi] pytanie ABS
Mam pytanie od jakiegos czasu zauwazylem ze nie dziala ABS, niedawno mialem maly poslizg i nawet wciskajac pedal hamulca do konca nie czulem takiego chropotania czego to moze byc wina? I jeszcze jedno pytanie nie dziala mi pompka od spryskiwaczy mam tam wlany plyn letni jak go spuscic by nie zamarzl?
Brt - Czw Lis 19, 2009 14:09

Cytat:
Mam pytanie od jakiegos czasu zauwazylem ze nie dziala ABS, niedawno mialem maly poslizg i nawet wciskajac pedal hamulca do konca nie czulem takiego chropotania czego to moze byc wina?

a kontrolka ABSu po przekręceniu stacyjki zapala się na chwilę ?? czy ABS "zdechł" teraz czy od dawna nie działa ??
dragon napisał/a:
I jeszcze jedno pytanie nie dziala mi pompka od spryskiwaczy mam tam wlany plyn letni jak go spuscic by nie zamarzl?

nic nie spuszczać .... dolać zimowego do pełna i jeździć i używać czasami spryskiwacza i dolewać później zimowego ... samo sie wymiesza i nic nie zamarznie

dragon - Czw Lis 19, 2009 14:29

Cytat:
nic nie spuszczać .... dolać zimowego do pełna i jeździć i używać czasami spryskiwacza i dolewać później zimowego ... samo sie wymiesza i nic nie zamarznie


W tym rzecz jak daje spryskiwacz slychac pompka sprawdzalem nigdzie przewod doprowadzajacy nie jest dziurawy.

Brt napisał/a:
a kontrolka ABSu po przekręceniu stacyjki zapala się na chwilę ?? czy ABS "zdechł" teraz czy od dawna nie działa ??


Tak swieci, niedawno to zauwazylem.