Zobacz temat - [R75] Tuleje tylnego wahacza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Tuleje tylnego wahacza

dariusz152 - Pon Lis 30, 2009 22:54
Temat postu: [R75] Tuleje tylnego wahacza
Witam,
Czy mozecie podpowiedziec gdzie w okolicach 3 miasta mozna kupi nowe dobre niezadroigie czesci bo w IC lub focie kazdy moze kupic tylko za ile a i tak nie wszystko maja. Aktualnie poszukuje tuleji tylnego wahacza. moze jakis pomysl?

Paul - Wto Gru 01, 2009 01:43

dariusz152 napisał/a:
moze jakis pomysl?
Przeniesienie do Porad ;p , bo ogłoszenie to to nie jest :/
dukat11 - Wto Gru 01, 2009 08:22

W trójmieście jest słabo jak i w całej polsce. Polecam kupić u Tomiego i na drugi dzień masz w domu.

www.Tomateam.pl

Lelobass - Wto Gru 01, 2009 09:14

Tak, na dugi dzień, akurat. Ja zamawiałem u niego jakieś 2 miechy temu i do tej pory ani towaru, ani kontaktu.
dukat11 - Wto Gru 01, 2009 09:59

Ja jak do tej pory nie narzekam na Tomiego, części miałem z dnia na dzień
apples - Wto Gru 01, 2009 10:40

Jeżeli chodzi o tuleje tylnego wahacza (ta pod progiem) to IC kupisz chyba najtaniej 47zł. TRW JBU 381 od BMW E36, E46 i tylko ten typ kup. Mają specjalny kołnierz (poczytaj moje posty). Cały tył prawie pasuje od E36, E46. Tuleje przedniego wahacza i wahacze najtaniej były na allegro. Inne części możesz kupić z innych źródeł, które chętnie Ci polecę bo sam już trochę kupowałem. :grin: Możesz spróbować też w jakimś małym motoryzacyjnym, np. na Kopernika, zazwyczaj mają niższe ceny i szybko ściągają z hurtowni. Jakbyś coś więcej chciał wiedzieć to pytaj.
staf - Pią Gru 04, 2009 20:33

apples, Ja pozwolę sobie zapytać.
Otóż byłem dziś na przeglądzie i pan dokonujący przeglądu stwierdził ze w niedalekiej przyszłości powinienem wymienić .... Cyt: Tuleje tylnie przedniego wahacza. I tu moje pytanie. Ile to może kosztować gdzie kupić i czy robić od razu dwie?

apples - Sob Gru 05, 2009 10:26

staf jeżeli przedniego wahacza to np. http://www.allegro.pl/ite...er_75_nowa.html
Ja mam akurat założone Teknorota. Możesz kupić też Delphi za ok. 180zł. Czy to ma sens, nie wiem, wydaje mi się że nie.
Wymieniałem sam.
Wymiana na kanale ok 30min jedna. Klucz 18 oczkowy - tylko krótki i płaski do tego rurka i idzie jak po maśle. U mechanika wymiana ok.50 zł za sztukę.
Zamocowane są po nogami kierowcy i pasażera. Na końcu wahacza.

Jak obie są naderwane, to wymień obie.

dariusz152 - Pią Gru 18, 2009 00:11

wlk. dzieki apples wlasnie o ta tuleje chodzi zastanawialem sie od jakiego typu bmw pasuja zaraz zamowie i z glowy . Ale zima dopadla i nowy mankamemnt swieci sie kontrolka jakbym dzwi mial nie zamkniete w zwiazku z tym problem z centralnym......poczytam mozecos znajde na forum
szwed - Pią Gru 18, 2009 06:20

zobacz ten czujniczek czy jak to sie nazywa pod maska on czesto broi powciskaj go moze zniknie
apples - Pią Gru 18, 2009 17:57

dariusz152 E39, E46, Z4 itp. powiedz JBU381 (TRW) i będzie OK. W Inter Carsie na Hutniczej je mają. :wink:
Ustaw temperaturę na maxa na drzwi i powinno pomóc. Mi zamarzły od strony pasażera, ale już OK.

dariusz152 - Czw Mar 11, 2010 22:00
Temat postu: zima dala sie we znaki?!??!?!?!?
Niestety dzis moj roverek zawiodl mnie poraz 1 na trasie do francji w dolnych niemczech czujnik przeplywomierza mi padl i niestety ne mialem ze soba testbooka i troche mnie to kosztowalo bo zorganizowalem juz misje ratunkowa , misja ratunkowa nie dojechala bo auto ciagnace lawete z zapasowym autem padlo (trzeba naprawic:() ja w miedzyczasie znalazlem adac i zdiagnozowalem czujnik wiec odpialem przeplywomierz i jakos dojechal do domu a ja jestem we francji zapasowym (audi a4- niewygodne auto na maxa) no i w zwiazku z tym potrzebuje ten czujnik . Jakby ktos cos mial to djacie znakla bo slyszalem ze podrobki to strata czasu
apples - Czw Mar 11, 2010 22:15

Numer Rovera MHK101130 . BOSCH 0928 400 520
Szukaj od Freelandera i od BMW 320D i 530D.