Zobacz temat - [R75] Montaż rolety tylnej szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Montaż rolety tylnej szyby

Kouek - Czw Gru 10, 2009 17:15
Temat postu: [R75] Montaż rolety tylnej szyby
Witam
mam problemik z podlaczeniem tylnej rolety. Probowalem podlaczyc ja na sucho i silniczek chodzil troche dziwnie. Czy ma ktos schemat jak to podlaczyc? Czy oprocz rolety i przycisku na konsoli potrzebuje czegos jeszcze?
Prosze o pomoc pozdrawiam

dukat11 - Czw Gru 10, 2009 17:24

Dlaczego dziwnie. Zależnie od polaryzacji składa lub rozkłada roletę
Kouek - Czw Gru 10, 2009 21:20

Dzieki za schemata
zobacze na kompie w domu bo na komorce narazie malo widze
Dziwnie to znaczy jedzie ale przerywa (jedzie i stop, jedzie i stop i tak do konca) i silnik nie przestaje pracowac (jakby byl mocniejszy to by ta rolete rozerwal) i po ponownym nacisnieciu nie chowa sie. Z tym ze nie wiem czy dobrze podlaczalem wszystkie przewody. Sproboje pozniej wg tego schematu. Ten od foteli bardzo mi pomogl z tym ze silniczek od 'przod-tyl' chodzi tylko przez 1-2 sekundy i sie zatrzymuje, trza jeszcze raz nacisnac i tak do oporu, teszta dziala oki. Nie wiesz moze czy da rade cos z tym zrobic?
Jeszcze raz wielkie dzieki pozdr.

dukat11 - Czw Gru 10, 2009 21:24

Niestety nie wiem. Nie grzebałem póki co w fotelach bo mam fabrycznie z pamięcią.
Kouek - Pią Gru 11, 2009 11:34

no nic dzieki i tak juz mi duzo pomogles. Najwazniejsze ze fotele dzialaja. I z tego co widze na pierwszy zut oka to zle podlaczalem ta rolete sproboje wg tego schematu i mysle ze moze byc oki.
kranik01 - Wto Sty 03, 2012 22:36

Chciałbym się doposażyć w elektryczną roletę i w związku z czym mam pytanie: czy muszę kupić z całą półką czy wystarczy sama roleta?
tony16v - Pon Wrz 16, 2013 21:13

wystarczy sama roleta. nie musisz polki brac tylko lepiej wziasc bo wtedy bedziesz wiedzial jakie otwory musisz wyciac. poslozy ci za wzor bo jest troche do wyciecia
Legwan1989 - Pon Wrz 16, 2013 21:46

kranik01 napisał/a:
Chciałbym się doposażyć w elektryczną roletę i w związku z czym mam pytanie: czy muszę kupić z całą półką czy wystarczy sama roleta?

Wysłany: Wto Sty 03, 2012 22:36


tony16v napisał/a:
wystarczy sama roleta. nie musisz polki brac tylko lepiej wziasc bo wtedy bedziesz wiedzial jakie otwory musisz wyciac. poslozy ci za wzor bo jest troche do wyciecia

Wysłany: Dzisiaj 21:13


Powinien być browar za rozwiąznie zapomnianego tematu :mrgreen:

szymon75 - Pon Wrz 16, 2013 22:01

kolega tony16v ogólnie jakiś niedzisiejszy :grin: