Zobacz temat - [R75] SKÓRZANE FOTELE JAK SPRAWDZIĆ CZY SĄ PODGRZEWANE???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] SKÓRZANE FOTELE JAK SPRAWDZIĆ CZY SĄ PODGRZEWANE???

naps - Pią Gru 11, 2009 22:02
Temat postu: [R75] SKÓRZANE FOTELE JAK SPRAWDZIĆ CZY SĄ PODGRZEWANE???
WItam sluchajcie jak sprawdzic czy skorzane fotele sa podgrzewane??? Posiadam wersje 2001 rok rover 75cdt skorzane fotele elketryczne ale nie sa podgrzewane czy to normalne??? czy skora nie powinna byc podgrzewana bo czasem rano zimno w tylek
witia24 - Pią Gru 11, 2009 22:06
Temat postu: ok
Witam , ja też mam skóre i nie mam grzania a jak sprawdzic , masz przyciski do włączania fotleli daj zdjecie fotela i kokpitu

ja tez bym chcial grzanie na alegro sa maty do pola za 40 zl fotel chyba sobie je sprawie tylko niewiem jak jest z ich podpieciem i rozebraniem fotela czy jest dużo roboty i czy nie zniszcze czegos

domel-x - Pią Gru 11, 2009 22:16

naps, są skóry nie podgrzewane iak i podgrzewane,elektrycznie r

egulowane jak i manualnie :wink:

witia24, że ci sie chce bawić w takie cuś :lol:

witia24 - Pią Gru 11, 2009 22:19
Temat postu: ok
nie chce ale naprawde zimno w tyłek ja mam podłożony kocyk pod tylek a naty sa po 40 zł sztuka tylko czy skore latwo zdjac i czy poza przyciskami cos jeszcze potrzebuje jakis rególator nagrzanai, i czy kto wie jak wygladaja orginalne maty do rovera

napisz co za rover rok itd i za ile

naps - Pią Gru 11, 2009 22:37

aha no to juz rozwialo moje watpliwosci czyli mam skore bez grzania. Zdjecia zapodam jak zrobie jutro. PS. Szukam gdzies uchwyt plastikowy sterowania oparciem fotela kierowcy. Jesli ktos posiada to bardzo chetnie kupie
witia24 - Pią Gru 11, 2009 22:44
Temat postu: ok
czekamy na zdjęcia autka, rozumie ze autko nowe ciekawy jestem ile dałes na gotowao polak sprowadzony itd
naps - Pią Gru 11, 2009 22:45

polak troszke dalem ale narazie nie zaluje poki co.
witia24 - Pią Gru 11, 2009 22:50
Temat postu: ok
to napisz ile na priwie i daj jakies zdjecia ok i gdzi ekupiles tez na priwe jak nie chcesz na forum to wymienimy si e doswiadczeniem mail witia24@wp.pl gg 2108262
domel-x - Pią Gru 11, 2009 23:02

naps napisał/a:
Szukam gdzies uchwyt plastikowy sterowania oparciem fotela kierowcy. Jesli ktos posiada to bardzo chetnie kupie


mam do sprzedania tylko fotke zrób jeszcze ok,jaki kolor uchwytu?