Zobacz temat - [45 2.0idt] OGRZEWANIE, DMUCHAWA PROBLEM ;-/
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [45 2.0idt] OGRZEWANIE, DMUCHAWA PROBLEM ;-/

aa66 - Pon Gru 14, 2009 19:31
Temat postu: [45 2.0idt] OGRZEWANIE, DMUCHAWA PROBLEM ;-/
Witam jestem swiezym posiadaczem roverka 45 w dieslu wersja z klima , przy zakupie nie sprawdzalem ogrzewania a z nim mam wlasnie problem , dmuchawa dziala , leci zimne i cieple powietrze nie dziala przelacznik od regulacji miejsca "dmuchania" tzn nie zaleznie w jakim polozeniu ustawie przelacznik to ciagle leci z glownego nawiewu , nawiewow bocznych i srodkowego na wysokosci kierownicy, nie dziala nawiew na szyby i nogi. Moje pytanie brzmi co powinienem posprawdzac i jak sie tam dostac ;-D
marcinZG - Wto Gru 15, 2009 00:19

Intuicja podpowiada, ze trzeba sie dobrac do pokretla "od tylu" :roll:
Wyglada to na problem z jakims ciegnem.
Pewnie ktos dokladniej zdiagnozuje problem, kto mial przyjemnosc grzebania za konsola..

Jugol - Wto Gru 15, 2009 11:57

...dokładnie, albo któreś z cięgien spadło, lub się zerwało, musisz dostać się za pokrętła- innej możliwości nie ma.
kayetan - Sob Gru 19, 2009 23:27

Też mam Rovera 45 Diesel. Jak długo nagrzewa wam się samochód przy obecnych mrozach?
Ja wymieniłem filtr kabinowy, ale dalej mam problem z długim nagrzewaniem. Dodatkowo przy włączonej dmuchawie i ogrzewaniu zaparowują mi szybko szyby, a para od razu zamarza od środka. Ktoś wie jak sobie z tym radzić?

praktis - Sob Gru 19, 2009 23:31

kayetan napisał/a:
Dodatkowo przy włączonej dmuchawie i ogrzewaniu zaparowują mi szybko szyby, a para od razu zamarza od środka.

Oczyścić podszybie z liści i syfu, opisy są na forum. Umyć szyby od środka.