Zobacz temat - [R420 sdi ]odsprzedam po kosztach czesci do rover
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [R420 sdi ]odsprzedam po kosztach czesci do rover

manuell - Sob Gru 19, 2009 00:38
Temat postu: [R420 sdi ]odsprzedam po kosztach czesci do rover
witam wszystkich uzytkownikow roverkow
potrzebuje skrzynie biegow do rovera 420 sdi i chcialbym zakupic takiego anglika na czesci.
I tu pojawia sie ciekawy temat poniewaz z racji na to ze jestem oszczedny i nie lubie przeplacac poszukuje osob chetnych ktore zadeklaruja sie na odbior pozostalych czesci chce kupic anglika jezdzacego nie jakiegos rupiecia(ja nie chce zarabiac na pozostalych czesciach)jezeli ktos cos potrzebuje to piszcie na mojego maila:informacje@remontexpert.pl jezeli bedzie zainteresowanie porusze temat zakupu w nowym roku,odpowiem na kazdego maila.dla przykladu znalazlem fajnego anglika
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10910148
napewno kazdemu z nas sie to oplaci
dla niedowiarkow podaje moja strone internetowa z namiarami na mnie www.remontexpert.pl
pozdrawiam i czekam na propozycje do konca roku jezeli jakies beda i bedzie sie to wszystkim oplacilo w nowym roku zalatwimy temat. czesci moge wysylac kuriem a niedowiarkom przez allegro.lub odbior osobisty.

flapjck1 - Sob Gru 19, 2009 14:10

jakbys kupil sedana w kolorze JFR to biore zderzaki drzwi kierowcy i pewnie jeszcze cos by sie wzielo :)
manuell - Sob Gru 19, 2009 16:02

moze byc i sedan byle by diesel ja potrzebuje skrzynie biegow,waz od intercooler,obudowa filtra powietrza.reszta jest do wziecia.kolor dla mnie nie ma znaczenia chyba ze bedzie wieksze zapotrzebowanie na np.zielony niz niebieski ale to jest jeszcze do uzgodnienia.prosze o maile bo tak mi jest latwiej to sortowac.przed zakupem uzgodnimy cos wspolnie przez tel.