Zobacz temat - [R75] Zimówki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Zimówki

seven77 - Sob Gru 19, 2009 14:07
Temat postu: [R75] Zimówki
witam,

jakie zimowki beda najlepsze do mojego rowerka ?? :) i jakie tam sa rozmiary ?? bo rozumiem ze wszystkie maja taka sama rozmiarowke ?? ma ktos moze do sprzedania dobre i niedrogie zimowki w okolicach lodzi ?? :)

dzieki i pozdrawiam

apples - Sob Gru 19, 2009 16:49

Mam Klebery Krisalp i jestem z nich bardzo zadowolony. Przy 60km/h ciężko go w slalomie wprowadzić w poślizg boczny. Powyżej nie próbowałem bo na powierzchni były gdzieniegdzie placki czarne. Sprawdzałem na pasie startowym. :wink:

Rozmiar 195/65/15

hvil - Sob Gru 19, 2009 16:57

ja falkeny mam zimowe do mazdy a roverka z braku kasy na ten rok postawie chyba na regenerowanych najtanszym kosztem:-) a za rok beda i na roverku falkeny ew. Yokohamki.
staf - Sob Gru 19, 2009 17:52

Podobnie jak apples, Mam załozone Klebery. Próbowałem juz róznych zabaw na ośnieżonej drodze, i musze powiedzieć ze auto trzyma i prowadzi się dobrze. Jestem zadowolony. Próbowałem nagłych zakrętów, gwałtownych hamowań ten mały test utwierdził mnie w przekonaniu ze dokonałem dobrego wyboru :ok:
apples - Sob Gru 19, 2009 21:30

Mam Yokohamy letnie i wydaje mi się że szumią.

Staf ale na ręcznym pozwalają zawracać :grin:

staf - Sob Gru 19, 2009 21:32

apples, Nie podpuszczaj :grin:
apples - Sob Gru 19, 2009 21:41

Nieźle się kręci. :wink: Jedno co mi się podoba to to, że jak wejdzie w poślizg kontrolowany to ładnie z niego wychodzi. Poprzednio miałem Corolle i tak jak wpadła bokiem to już leciała. Przodem było talk samo. Poleciała i przyrąbała :grin: . Efekt 3 skasowane. Do Warszawy nie dojechałem.
Będę po weekendzie w pracy to wskoczę na pas i przetestuję opony i auto trochę lepiej :wink:

hvil - Sob Gru 19, 2009 21:48

ja na mx-3 mam slicki letnie YOKO 215/50/15 i wogole nie szumia:-D tylko na deszczu słabo ale na suchym przy tak niskim aucie to kazdy zakret co najwyzej z lekkim uslizgiem dupci:-) na zimowkach to ja nie szaleje bo to czasem nieprzewidzi sie co pod sniegiem i mozna przesadzic:-)