Zobacz temat - [ R220 SDi ] skrzynia biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R220 SDi ] skrzynia biegów

Bobii20 - Nie Gru 20, 2009 15:12
Temat postu: [ R220 SDi ] skrzynia biegów
Witam wszystkim :) Mam problem ze skrzynią biegów jechalem i na skrzyżowaniu wrzuciłem na luz a potem,wrzuciłem 2 i samochód nie jechal potem chwile stal i wszystko wróciło do normy. Potem zaś jechalem na 4 50km/h i dodałem gazu i coś zaczeło zgrzytac i samochód nie ciągnoł. Teraz wrzucam jaki kolwiek bieg i nic tak jak by był cały czas na luzie co robic?wymieniac skrzynie? pomużcie pozdrowienia dla wszystkich
Remigiusz - Nie Gru 20, 2009 16:09

Sprzęgło lub wysprzeglik mógł pójść :sad:
Brt - Nie Gru 20, 2009 17:45

linka w R200 jest ;) ... a co siestało ... trudno powiedzieć ... albo sprzęgło, albo któryś z przegubów ... za mało danych, żeby na 100% stwierdzić co jest nei tak ...
kadzaf - Nie Gru 20, 2009 17:55

Bobii20 napisał/a:
Witam wszystkim Mam problem ze skrzynią biegów jechalem i na skrzyżowaniu wrzuciłem na luz a potem,wrzuciłem 2 i samochód nie jechal potem chwile stal i wszystko wróciło do normy. Potem zaś jechalem na 4 50km/h i dodałem gazu i coś zaczeło zgrzytac i samochód nie ciągnoł. Teraz wrzucam jaki kolwiek bieg i nic tak jak by był cały czas na luzie co robic?wymieniac skrzynie? pomużcie pozdrowienia dla wszystkich

jesli masz warunki na sprawdzenie tego to proponowałbym podnies najpierw jedno koło potem i drugie rzucic sie i sprawidzic stan połosi, oraz czy po wrzuceniu biegów koło bedzie dało sie obrucici czy stawiac bedzie opór.A i od razu równiez sprawdzic drązek od dzwigni zmiany biegów (ten co idzie do skrzyni )