Zobacz temat - [R600] Centralny zamek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Centralny zamek

wlodi1991 - Wto Gru 22, 2009 20:15
Temat postu: [R600] Centralny zamek
Witam. Swój problem z centralnym zamkiem przedstawiałem juz na forum polecono mi rozebrać drzwi i sprawdzić czy tak coś sie nie złamało. Ale opisze problem może ktoś miał podobny problem i wie o co chodzi. A więc: u mnie w R centralny zamek działa tak jeżeli zamykam samochód od strony kierowcy to centralny łapie mi drzwi kierowcy i z tyłu drzwi a nie łapie mi drzwi pasażera z przodu a jak pójdę zamykać od strone pasażera to zamkną się wszystkie drzwi i przy zamykaniu od pasażera jest jakis taki dziwny odgłos, od razu zaznaczę ze R nie jest z angli bo i takie podejżenia były a toszkę powiem szczerze że mnie denerwuje takie otwieranie tych drzwi. A nie wiem jak dojść żeby to zrobić.
Mix - Wto Gru 22, 2009 20:20

Sprawdź, czy nie złamał się plastikowy element siłownika centralnego zamka, łączący go mechanicznie z cięgnem zamka.

[ Dodano: Wto Gru 22, 2009 20:20 ]
...oczywiście po stronie pasażera :mrgreen:

wlodi1991 - Wto Gru 22, 2009 20:48

no dobrze sprawdzę to a jeszcz e takie pytanie czy to moze byc tez wina tego : bo jak zamykalem to mi kierunkowskazy mrygały pozniej jak chciały to mrygały a jak nie to nie a teraz wcale to też moze być tego wina centralnego?
Eciffo - Wto Gru 22, 2009 21:11

Witam
Mam podobny problem tzn centralny zamek otwiera mi tylko drzwi kierowcy oraz drzwi za kierwocą (z pilota) z kluczyka jak otwieram podobna sytuacja. Co mam zrobić proszę o bardziej dokładne informacje gdyż jestem włascicielem Rovera dopiero od niedzieli.

wlodi1991 - Wto Gru 22, 2009 21:20

no wlasnie ja mam roverka juz od wakacji i nie moge sie z tym uporać nie mam pojecia co z tym zrobić
staf - Wto Gru 22, 2009 21:25

wlodi1991, Zobacz to;
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic572973.html

Eciffo - Wto Gru 22, 2009 21:47

A gdzie dokładnie znajduję się ten elemenmt:
"plastikowy element siłownika centralnego zamka, łączący go mechanicznie z cięgnem zamka"

wlodi1991 - Wto Gru 22, 2009 21:54

no właśnie jakby ktoś mogł to napisać to jak ja rozebrałem boczek od drzwi to jest tak ten czarny pstryczek to wystaje pozniej jest siwy tawi cienki tak jakby drucik ktory dajej wchodzi w taki czarny pancerz
Mix - Wto Gru 22, 2009 22:40

Jest przy zamku, wystarczy po zdjęciu boczka zajrzeć głębiej w drzwi :wink: