Zobacz temat - [R620] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby

siema977 - Pon Sty 04, 2010 20:51
Temat postu: [R620] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby
mam problem z ogrzewaniem tylnej szyby oraz bocznych lusterek nie dziala mimo zapalaniu sie przyciskow na pomaranczowo czy ktos jest w stanie mi pomoc?
staf - Pon Sty 04, 2010 21:00

siema977,
Lusterka z reguły włączane są razem z grzaniem tylnej szyby. Sprawdź, czy szyba grzeje. Jeżeli nie, a bezpieczniki są OK, to uszkodzony jest włącznik, lub przekaźnik. Jeżeli szyba grzeje, to musisz jechać po kablach i złączach, szczególnie w obrębie drzwi

siema977 - Pon Sty 04, 2010 21:05

u mnie osobny wlacznik jest na szybe i na lustra ijedno jak i drugie nie dziala :idea: a gdzie znajduja sie te przekazniki
jarekb - Pon Sty 04, 2010 21:08

grzanie lusterek wlacza sie osobnym przyciskiem i jezeli jest podswietlony na pomaranczowo to powinny grzac, sprawdz bezpieczniki w pierwszej kolejnosci a z tylnia szyba tez mialem kiedys problem w R620sdi przycisk sie swiecil a nie grzala i okazalo sie ze styk sie oberwal przy tylnej szybie, zeby sprawdzic musisz sciagnac tylne boczki

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 21:08 ]
jedna puszke z bezpiecznikami masz pod nogami przy pedale sprzegla (taka mala klapka z lewej str) a druga pod maska jest widoczna (czarna pokrywa)

siema977 - Pon Sty 04, 2010 21:10

a jestes w stanie dokladnie okreslic ktory to bezpiecznik nie dawno kupilem to auto i nie za bardzo orientuje sie co gdzie sie znajduje
darek_wp - Pon Sty 04, 2010 21:25

Ogrzewanie tylnej szyby to bezpiecznik F17 (40A) w komorze silnika, lusterka to bezp F5 (7,5A) w kabinie.
jarekb - Pon Sty 04, 2010 21:50

dokladnie a jesli bezpieczniki sa ok to pewnie bedziesz musial kupic nowe maty grzewcze i zalozyc bo ja jak kupilem auto to tez mi nie grzalo tylko ze jedno i zmienilem mate grzewcza wraz z lusterkiem bo i tak mialem pekniete koszt 35zl a sama mata to okolo 10zl
thef - Pon Sty 04, 2010 22:52

Procedura sprawdzania obwodów lusterek i szyby jest zarówno w rave jak i manualu do Hondy accord. Chyba najlepiej od tego zacząć.