Zobacz temat - [R414] Żarówka kierunkowskazu przedniego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R414] Żarówka kierunkowskazu przedniego

RaFaLuS - Nie Sty 31, 2010 09:17
Temat postu: [R414] Żarówka kierunkowskazu przedniego
Jak wymiernić zarówke kierunku przedniego w R414? Trzeba wyjąć lampe czy dostać się tam od zakola? Bo o ile sie nie myle to od silnika tzn. pod maska nie ma dostępu... :/ No chyba ze jestem slepy :razz:
faecd - Nie Sty 31, 2010 13:27

zdjac zderzak musisz. nie jestem pewien czy zdolasz bez ruszania lapy siegnac zlaczke i wymienic zarowe


jak nie to odkrecic lampe, lekko wypchnac, nie koniecznie calej wyciagac, tak tylko aby miec dojscie do gniazda zarowki, wymieniasz i po krzyku.

Max 20 min roboty, jak pierwszy raz zdejmujesz zderzak to tak 30-40 ;)

tommyyogi - Nie Sty 31, 2010 23:27

nio bez przesady z tym sciaganiem zderzaka. Wyobrażacie sobie zmiane zarówki gdzieś w trasie??? Na poboczu stoisz i sciągasz zderzak aby zmienić zarówkę.

Ja odpadam , znam lepszy sposób:

Przy zarówce od strony pasażera skrecasz koła na maxa w lewo odkręcasz nadkole w okolicy zderzaka , odginasz aby włożyć rękę , i wykręcasz zarówkę, nastepnie wymieniasz na nową i wkladasz spowrotem. Jak dla mnie 5 min roboty.


Pozdrawiam

truten23 - Sro Lut 03, 2010 14:00

tommyyogi napisał/a:
Przy zarówce od strony pasażera skrecasz koła na maxa w lewo odkręcasz nadkole w okolicy zderzaka , odginasz aby włożyć rękę , i wykręcasz zarówkę, nastepnie wymieniasz na nową i wkladasz spowrotem. Jak dla mnie 5 min roboty.

Bo wlaśnie tak się to robi.

A tak to na obrazku wygląda: