Zobacz temat - [R75] Co to znaczy?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Co to znaczy?

volverin - Pon Lut 01, 2010 14:10
Temat postu: [R75] Co to znaczy?
Hej kolejny raz proszę o pomoc co znaczy kontrolka żółta ktora ma 2 kółka wewnetrzne pełne a zewnetrzne przerywane po 3 kreski z prawej i lewej strony bo od dolu i gory sa wieksze odstepy
dukat11 - Pon Lut 01, 2010 14:19

Prawdopodobnie jest to kontrolka zużycia klocków hamulcowych. Czas na wymianę :wink:
volverin - Pon Lut 01, 2010 14:24
Temat postu: [R75CDT 01]
klocki wymienilem w pazdzierniku wszystkie ,mozliwe jest ze mnie lekko podbilo wyskoczyla kontrola jak w temacie i po zgaszeniu silnika juz sie nie pali. Chce wiedziec co ona oznacza
Zukowaty - Pon Lut 01, 2010 14:58

volverin, zrób zdjęcie tej kontrolki bo 2 kółka pełne i jedno przerywane nie dużo mówią. Dla mnie to tak jak dukat11 napisał kontrolka zużycia klocków. Zawsze przewód od czujnika mógł się oberwać lub kostka nie łączy. Czujniki są tylko z prawej strony auta.
volverin - Pon Lut 01, 2010 15:11

sciagnalem instrukcje R75 jednak kontrolka oznacza zuzyte klocki ,ale wymienilem w pazdzierniku a jak pisalem wyzej ze mnie podbilo bo takie mamy drogi :( jak sie zapala jeszcze raz to bede myslal o wymianie dzieki wszystkim :) pozdro jakby ktos chcial nabyc R75 bede sprzedawal :( kasa na ślub potrzebna :)
Marek_75 - Pon Lut 01, 2010 17:24

jak wymieniłeś klocki to czujnik jeszcze musisz wymienić, bo on tylko raz zadziała ( przez zerwanie).
sprawdz który jest zerwany (przód czy tył) i wymień.

ps. ja zlutowałem zerwany styk czujnika, ale normalnie to trzeba wymienić jak już się zapali.