Zobacz temat - [R200 1.4 16V 99'] Nie mogę otworzyć maski...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4 16V 99'] Nie mogę otworzyć maski...

ptor - Pon Lut 08, 2010 22:44
Temat postu: [R200 1.4 16V 99'] Nie mogę otworzyć maski...
Firma wysłała mnie w delegację i Roverek stał sobie 2,5 miesiąca na parkingu firmowym. Po moim powrocie odpaliłem (za pierwszym razem :-) ) i chciałem zajrzeć pod maskę, żeby sprawdzić czy przypadkiem wody nie trzeba dolać... Niestety - po pociągnięciu za uchwyt do otwierania maski (ten w środku auta), ta jak była zamknięta, tak jest dalej.
Jakieś sugestie poza "sezamie, otwórz się?" :-)

Pozdrawiam

borsi - Pon Lut 08, 2010 22:48

linka Ci nie spadła tutaj albo przy palstiku w kokpicie lub co gorsza niestety może w środku.
ptor - Pon Lut 08, 2010 23:07

W środku jest chyba ok. Uchwyt mogę wyciągnąć na 2 - 3 cm. Wcześniej to wystarczało żeby zamek maski puścił... Myślę, że to może być po drugiej stronie...
sTERYD - Wto Lut 09, 2010 01:26

czy czuć opór jak przy normalnym otwieraniu maski, czy tylko jest luźne pociągnięcie, jakby nic nie było przyczepione do tej dźwigienki...
może po prostu zamek zamarzł... niech ktoś trzyma pociągnięte otwierane, a Ty postaraj się poszarpać maską... :hm:

ptor - Wto Lut 09, 2010 15:28

Czuć opór, ale dźwignię da się pociągnąć trochę... A zamek nie mógł raczej zamarznąć, bo tu gdzie mieszkam (Bristol) temperatury są raczej dodatnie...