Zobacz temat - JUSTYNKA !!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - JUSTYNKA !!!

R-200 - Nie Lut 28, 2010 12:54
Temat postu: JUSTYNKA !!!
Bardzo serdecznie gratuluję uporu i konsekwencji, pracowitości. Wszyscy powinniśmy brać z Niej przykład. Dostarczyła nam wszystkim niezapomnianych i bardzo przyjemnych wrażeń. :brawo: :rotfl: :ok2:
Mayson - Nie Lut 28, 2010 13:54

PRECZ Z KOCIMIĘTKĄ :!:
kasjopea - Nie Lut 28, 2010 14:09

;>
Markzo - Nie Lut 28, 2010 14:09

ale o so chodzi?
kasjopea - Nie Lut 28, 2010 14:23

Justynka wymiata i tyle, ale że jedzie na kocimiętce to nie wiedziałam :lol:
hvil - Nie Lut 28, 2010 14:24

Markzo, dobrze rzecze, ale oco kaman?
Dydo - Nie Lut 28, 2010 14:24

Markzo napisał/a:
ale o so chodzi?


O Kowalzikową ;> ?

A jeśli jeszcze ktoś nie wie, to o Justyne Kowalczyk ;P

Pływak - Nie Lut 28, 2010 14:28
Temat postu: Re: JUSTYNKA !!!
R-200 napisał/a:
Bardzo serdecznie gratuluję uporu i konsekwencji, pracowitości.

Yyy to ona ma Roverka i udziela się na forum, że jej tu gratulujesz? :shock: W takim razie również pozdrawiam :lol:


Powiem szczerzę, że interesuje mnie ta olimpiada jak zeszłoroczny śnieg ale wczoraj siedząc z kumplami w pubie chcąc nie chcąc oglądałem Panią Kowalczyk, przez większość wyścigu graliśmy w darta bo bieg był równie emocjonujący jak niedzielny Anioł Pański ale muszę przyznać, że końcówka już jak najbardziej emocjonująca więc jak dla mnie mogli by tylko pokazywać finisz :mrgreen:

hvil - Nie Lut 28, 2010 14:32

ja wczoraj tylko ojca slyszalem wiwatujacego to przelecialem po kanalach tv z czego sie tak drze:-) i widzialem tylko ripleja konca, nawet nie skojarzylem ze o to chodzi:-D
Mayson - Nie Lut 28, 2010 14:35

aaaaaaaa.... o olimpiadkę kaman.... Ja myślałem, że o ciastkarnię w Gdańsku na rogu...

No to gratki dla Justy! Dla Małysza i reszty naszych :roll:

R-200 - Nie Lut 28, 2010 16:45

Kolego Pływak - ja, jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie piszę bzdur. Czy chciałbyś przeczytać w podobnym tonie post o swojej pracy? Ja pamiętam też pierwszy złoty medal, Wojtka Fortuny, a Ty? :nonono:
InEs - Nie Lut 28, 2010 18:20

Justynka pokazała jak waleczne są Polki, gratulacje :lol:
walkie - Nie Lut 28, 2010 18:43

ueee, a myślałam że to o mnie ;)
Pływak - Nie Lut 28, 2010 18:55

R-200 napisał/a:
Kolego Pływak - ja, jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie piszę bzdur.

Nie obraź się ale moim zdaniem ten temat kompletnie nic nie wnosi, rozumiem już merytoryczną dyskusje na temat biegu/całej olimpiady ale temat z gratulacjami trochę mi przypomina komentarze pod newsami na onecie...

Cytat:
Czy chciałbyś przeczytać w podobnym tonie post o swojej pracy?

Na pewno bym się nie obraził ponieważ należę do osób, które szanują gusta innych i wiem, ze to co mi się podoba i mnie interesuje niekoniecznie musi się podobać i interesować innych. Świetnie, że mamy drugi złoty medal ale to nie znaczy, ze wszystkich musi ogarnąć "kowalczykomania". Nigdy mnie ten sport nie interesował i raczej się to nie zmieni mimo iż mamy tak utalentowaną zawodniczkę...

Cytat:
Ja pamiętam też pierwszy złoty medal, Wojtka Fortuny, a Ty? :nonono:

Nie pamiętam co nie znaczy, że nie mogę mieć własnego zdania...

magneto - Nie Lut 28, 2010 19:25

R-200 napisał/a:
gratuluję uporu i konsekwencji, pracowitości

Przed chwilą w faktach na tvn mówili że sukces zawdzięcza kapelanowi olimpijczyków który sie modlił o wygraną,wiec ten medal to nie jej praca a modlitwa :evil:
A tak przy okazji szkoda że sie nie modlił jak Sikora startował :razz:

Mayson - Nie Lut 28, 2010 20:10

Pływak napisał/a:
Nie obraź się ale moim zdaniem ten temat kompletnie nic nie wnosi, rozumiem już merytoryczną dyskusje na temat biegu/całej olimpiady ale temat z gratulacjami trochę mi przypomina komentarze pod newsami na onecie...

Pływak, teraz Ciebie guma od majt pije? :razz: To "hydepark"; można pisać cokolwiek, a że kolega R-200 napisał posta w intrygujący sposób, takież były i odpowiedzi :> :wink:

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 20:10 ]
magneto napisał/a:
w faktach na tvn mówili że sukces zawdzięcza kapelanowi olimpijczyków który sie modlił o wygraną

I to w TVN takie rzeczy? :shock: Świat się kończy :lol:

Pływak - Nie Lut 28, 2010 20:22

Hydepark hydeparkiem ale nie rozumem dlaczego doczepiono się do mojego posta, czy kogoś naprawdę uraziło to, że nie interesuje się sportami zimowymi? Po za tym ja "bardzooo wylewy jestem, że tak powiem" :rotfl:
hvil - Nie Lut 28, 2010 22:24

A kto to ten Małysz?
Markzo - Nie Lut 28, 2010 23:02

nie no, Polacy na tej olimpiadzie pokazali się na prawdę z świetnej strony, Małysz to nasza jednoosobowa drużyna ;) jednak sama olimpiada mnie jakoś nie jara ;) ogólnie obecne sporty są takie wykastrowane...na rajdy juz nawet ochoty chodzić nie mam :/ jeszcze kilka lat temu szlały wurce, to było wielkie widowisko...a teraz? jakies kosiarki, śmieszne klasy 1600 co to ku*** jest? świat schodzi na psy.
AndrewS - Nie Lut 28, 2010 23:24

jak ta norweżka w koncowce zmienila pas, to szczerze mowiac zwatpilem :smile:
Markzo - Nie Lut 28, 2010 23:34

nie miała szans, bo kierunkowskazu nie odpaliła :P
kolka161 - Wto Mar 02, 2010 08:52

R-200 napisał/a:
Kolego Pływak - ja, jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie piszę bzdur.
:ok:
Pływak - Wto Mar 02, 2010 09:23

kolka161 napisał/a:
R-200 napisał/a:
Kolego Pływak - ja, jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie piszę bzdur.
:ok:

"Te dni"? :rotfl:

kasjopea - Wto Mar 02, 2010 12:19

Pływak napisał/a:
kolka161 napisał/a:
R-200 napisał/a:
Kolego Pływak - ja, jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie piszę bzdur.
:ok:

"Te dni"?


Szowinistyczny przytyk? :roll:

Pływak - Wto Mar 02, 2010 12:40

kasjopea napisał/a:
Szowinistyczny przytyk? :roll:

Nie nadużywał bym tego pojęcia bo niestety nie za bardzo tu pasuje...EOT

kasjopea - Wto Mar 02, 2010 12:43

Ja natomiast nie sugerowałabym, że każda opinia kobiety (na jakikolwiek temat) odmienna od opinii faceta, spowodowana jest "tymi dniami".
Pływak - Wto Mar 02, 2010 13:02

Oczywiście, że to nie muszą być "te dni", równie dobrze może to być po prostu post nie wnoszący za wiele, a napisany tylko i wyłącznie "dla zasady" w nawiązaniu do innego tematu na tym forum :]
maciej - Wto Mar 02, 2010 15:39

Pływak napisał/a:
Oczywiście, że to nie muszą być "te dni", równie dobrze może to być po prostu post nie wnoszący za wiele, a napisany tylko i wyłącznie "dla zasady" w nawiązaniu do innego tematu na tym forum :]

Za którego powinieneś dostać warn z pkt. 3, 6 b), 7 a) i szczególnie 7 d), więc zbastuj kolego - nie jesteś u siebie na podwórku.

Pływak - Wto Mar 02, 2010 16:09

maciej napisał/a:

Za którego powinieneś dostać warn z pkt. 3, 6 b), 7 a) i szczególnie 7 d), więc zbastuj kolego - nie jesteś u siebie na podwórku.


Jeśli piszemy o tym samym temacie to proszę jak najbardziej możesz mnie za niego ukarać prosiłbym tylko o odpowiednie uzasadnienie z konkretnymi cytatami i o konsekwencje w rozdawaniu ostrzeżeń, a nie tylko karanie pojedyńczych osobników. Jest "kilka" moich postów, za które sam sobie bym wlepił warna ale na pewno nie te w dyskusji, o której pisałem wyżej...

Cytat:
szczególnie 7 d)

Przyganiał kocioł garnkowi.... szczególnie jeśli chodzi o cześć drugą podpunktu...

maciej - Wto Mar 02, 2010 16:27

Pływak napisał/a:
Jeśli piszemy o tym samym temacie to proszę jak najbardziej możesz mnie za niego ukarać prosiłbym tylko o odpowiednie uzasadnienie z konkretnymi cytatami

Cytat wskazała kasjopea, uzasadnienie też, jeśli nie rozumiesz dlaczego, to niestety nie mój problem.
Pływak napisał/a:
i o konsekwencje w rozdawaniu ostrzeżeń, a nie tylko karanie pojedyńczych osobników.

A jakoś konkretniej, bo ja zwróciłem Ci tylko uwagę, że zachowujesz się nie kulturalnie, a Ty od razu sugerujesz brak konsekwencji i stronniczość (karanie pojedynczych osobników).

Jeśli masz takie przykłady, to proszę, napisz, tylko we właściwym kąciku.
Pływak napisał/a:
Przyganiał kocioł garnkowi.... szczególnie jeśli chodzi o cześć drugą podpunktu...

Mylisz się. Nie mam zamiaru doprowadzać do kłótni, czy wprowadzać wzajemnej wrogości, bo ja wobec Ciebie wrogi nie jestem, tylko wskazuję Ci, że zachowałeś się niekulturalnie i niezgodnie z regulaminem forum oraz gdzie możesz się tak wypowiadać do swoich koleżanek, jeśli odczuwasz taką potrzebę, jeśli jakaś kobieta się z Tobą nie zgadza, bo na pewno nie tu.

Jak widać nie zrozumiałeś uwagi kasjopei, tylko jeszcze brniesz w dyskusję, więc domniemam, że w realu też się tak zachowujesz wobec kobiet, ale tu Ci na to nie pozwolimy.

Życzyłbym też więcej stanowczości, jeśli piszesz EOT. :ok:

Pływak - Wto Mar 02, 2010 16:40

maciej napisał/a:
A jakoś konkretniej, bo ja zwróciłem Ci tylko uwagę, że zachowujesz się nie kulturalnie, a Ty od razu sugerujesz brak konsekwencji i stronniczość (karanie pojedynczych osobników).

Nic nikomu nic nie zarzuciłem ale jak już pisałem w innym temacie strasznie lubisz interpretować posty na swój sposób sugerując coś czego nikt nigdzie nie napisał. Po prostu jak wytykasz komuś jakiś podpunkt z regulaminu rób to konsekwentnie albo powołaj się tylko na ten konkretny podpunkt, który złamała tylko osoba do której się odnosisz...

Cytat:
Mylisz się. Nie mam zamiaru doprowadzać do kłótni, czy wprowadzać wzajemnej wrogości, bo ja wobec Ciebie wrogi nie jestem, tylko wskazuję Ci, że zachowałeś się niekulturalnie i niezgodnie z regulaminem forum

Nie pisałem o tym temacie ale z tego co mnie pamięć nie myli to właśnie Tobie kilka osób zarzucało to w innych tematach...
Cytat:
oraz gdzie możesz się tak wypowiadać do swoich koleżanek, jeśli odczuwasz taką potrzebę, jeśli jakaś kobieta się z Tobą nie zgadza, bo na pewno nie tu.
Jak widać nie zrozumiałeś uwagi kasjopei, tylko jeszcze brniesz w dyskusję, więc domniemam, że w realu też się tak zachowujesz wobec kobiet, ale tu Ci na to nie pozwolimy.

Gratuluję dedukcji jeśli na podstawie 2 postów w temacie potrafisz określić mój stosunek do wszystkich kobiet... Po prostu nie lubię gdy ktoś tylko czeka na okazję aby pokazać swoja niechęć do danej osoby wywołaną tylko i wyłącznie jedną dyskusją. Osobiście mimo wielu burzliwych dyskusji na z kolega Maysonem nie staram się prowadzić do zbędnych dyskusji w każdym temacie tylko i wyłącznie "dla zasady" bo kiedyś mieliśmy na jakiś temat inne zdanie wręcz przeciwnie są tematy, w których potrafimy znaleźć wspólne zdanie, ba powiem więcej pewnie nawet z Tobą mimo odmiennego zdania w wielu kwestiach znalazł bym dyskusje w której mieliśmy podobne zdanie. Dla mnie nie ma tu nic do rzeczy czy to jest kobieta, mężczyzna dziecko czy osoba w podeszłym wieku wszystkich staram się traktować równo...


Cytat:
Życzyłbym też więcej stanowczości, jeśli piszesz EOT. :ok:

No niestety w tym temacie się nie udało natomiast w innych mimo Twoich dalszych zaczepek po "EOT" się nie wypowiadałem więc nie jest tak źle...

maciej - Wto Mar 02, 2010 17:08

Pływak napisał/a:
Nic nikomu nic nie zarzuciłem ale jak już pisałem w innym temacie strasznie lubisz interpretować posty na swój sposób sugerując coś czego nikt nigdzie nie napisał.

Nie zarzuciłeś, tylko zasugerowałeś - tak napisałem. Jeśli nie widzisz różnicy, to nie mamy o czym rozmawiać, bo prawdopodobnie w przypadku innych moich słów również nie zauważysz różnicy.
Pływak napisał/a:
Po prostu jak wytykasz komuś jakiś podpunkt z regulaminu rób to konsekwentnie albo powołaj się tylko na ten konkretny podpunkt, który złamała tylko osoba do której się odnosisz...

Złamałeś wszystkie wymienione przeze mnie punkty regulaminu, tylko chyba tego nie rozumiesz, ale skoro tak zwracasz się do kobiet, to rozumiem, że nie widzisz w tym nic złego, niekulturalnego i prowokującego.
Pływak napisał/a:
Nie pisałem o tym temacie ale z tego co mnie pamięć nie myli to właśnie Tobie kilka osób zarzucało to w innych tematach...

Nie masz już własnych argumentów, że podpierasz się tym "co inni mi zarzucali" i to bez wskazania co, kto i w jakiej sytuacji? Bo to też dużo tłumaczy.
Zwykle, tak jak i Ty, zarzuty takie stawiają mi osoby, którym odważę, że wytknąć brak kultury wypowiedzi, ale tu stosuje się doskonale słowa Kazika - "niech się wstydzi ten co robi, a nie ten co widzi".
Pływak napisał/a:
Gratuluję dedukcji jeśli na podstawie 2 postów w temacie potrafisz określić mój stosunek do wszystkich kobiet...

Jeśli z powodu tego, że ktoś się z Tobą nie zgadza zachowujesz się wobec tej osoby niekulturalnie, to jakie inne wnioski można na Twój temat wyciągnąć?

No można wysnuć drugi wniosek - internetowe konto traktujesz jako formę maski, która oddziela Cię od innych ludzi i pozwala Ci na zachowanie, którego w realu by nie było, ale to dla mnie jeszcze gorzej.
Pływak napisał/a:
No niestety w tym temacie się udała natomiast w innych mimo Twoich dalszych zaczepek po "EOT" się nie wypowiadałem więc nie jest tak źle...

Właśnie w tym temacie przydało by Ci się to najbardziej, bo na Twoim miejscu kulturalnie bym przeprosił albo zmilczał sprawę, żeby przycichła, bo zachowałeś nie niekulturalnie, a Ty jeszcze się kłócisz.

Jak lubisz się pogrążać, to cóż... Twój wybór.

Co do innych tematów, to je wskaż, bo widzę, że lubisz pisać o "innych tematach", opiniach "innych osób" na mój temat, tylko jakoś konkretów brak - tchórzostwo, czy świadomość marnej jakości takich argumentów?

hvil - Wto Mar 02, 2010 19:19

A nie mówiłem!!
Tematy o takich bzdurach zawsze kończą się nie miłymi OT, po mojemu, usunac cały i bedzie spokoj:-)

thef - Wto Mar 02, 2010 19:53

hvil napisał/a:
A nie mówiłem!!
Tematy o takich bzdurach zawsze kończą się nie miłymi OT, po mojemu, usunac cały i bedzie spokoj:-)
To, że pewnym osobom temat się nie podoba (pewnie dlatego, że mają gdzieś sukcesy polskich sportowców, a co gorsza najwyraźniej wkurza ich to, że ktoś się tym cieszy i pasjonuje), nie oznacza, że mają prawo do wyrażania swej opinii o takim temacie w sposób pogardliwy. Jeśli tak robią, to nie dziwne, że ktoś kogo to interesuje się oburza. Zasada jest prosta, jeśli nie interesuje mnie taki temat, to go nie czytam. Po to jest hydepark, żeby sobie dyskutować o czym kto tylko chce. Podobnie bzdurne mogą być dla kogoś filmiki wklejane z Youtube i komentowane potem często pojedynczymi wyrazami. A już personalne sugerowanie komuś niedyspozycji typu "chyba Cie gumka ciśnie", "poluzuj zwieracze" czy tak jak tu - trudnych dni kobiecie, co ma niby wpływ na pisane przez dana osobę posty jest bardzo nie na miejscu.
MaReK - Wto Mar 02, 2010 21:06

Hmm... w takim razie dziewczęta i chłopcy bardzo proszę poluzować zwieracze, bo Was chyba zbyt mocno gumka ciśnie w tych trudnych dniach :)
Mayson - Wto Mar 02, 2010 21:12

thef napisał/a:
A już personalne sugerowanie komuś niedyspozycji typu "chyba Cie gumka ciśnie", "poluzuj zwieracze" czy tak jak tu - trudnych dni kobiecie, co ma niby wpływ na pisane przez dana osobę posty jest bardzo nie na miejscu.

thef, nie pakuj do jednego worka z rzeczami obraźliwymi, żartobliwego tekstu o gumie z majt :razz:

Pływak - Wto Mar 02, 2010 21:13

maciej napisał/a:

Nie zarzuciłeś, tylko zasugerowałeś - tak napisałem. Jeśli nie widzisz różnicy, to nie mamy o czym rozmawiać, bo prawdopodobnie w przypadku innych moich słów również nie zauważysz różnicy.

Widocznie nie mamy bo dla mnie brak konsekwencji != stronniczość

Cytat:

Złamałeś wszystkie wymienione przeze mnie punkty regulaminu, tylko chyba tego nie rozumiesz, ale skoro tak zwracasz się do kobiet, to rozumiem, że nie widzisz w tym nic złego, niekulturalnego i prowokującego.

Z tym, że w przypadki akurat jednego nie ja jedyny...

Pływak napisał/a:

Nie masz już własnych argumentów, że podpierasz się tym "co inni mi zarzucali" i to bez wskazania co, kto i w jakiej sytuacji? Bo to też dużo tłumaczy.

Duże prawdopodobieństwo, że jedna osoba może się mylić. Tu natomiast zauważyła to nie ja jeden. Oczywiście nie znaczy to wcale, że mam racje ale skoro nie ja jedyny to zauważyłem to coś w tym musi być. Po za tym to nie są argumenty tylko spostrzeżenia...

Pływak napisał/a:

Jeśli z powodu tego, że ktoś się z Tobą nie zgadza zachowujesz się wobec tej osoby niekulturalnie, to jakie inne wnioski można na Twój temat wyciągnąć?


Cytat:
No można wysnuć drugi wniosek - internetowe konto traktujesz jako formę maski, która oddziela Cię od innych ludzi i pozwala Ci na zachowanie, którego w realu by nie było, ale to dla mnie jeszcze gorzej.

No idzie Ci coraz lepiej ta dedukcja. Masz mnie! :roll: Pewnie jak Ci napiszę, że czasem w codziennym życiu jestem równie arogancki i pyszałkowaty mi nie uwierzysz ale tak jest. Nie raz żałuje bo zdarza mi się najpierw powiedzieć później pomyśleć i się do tego przyznaje ale to nie znaczy, ze po wypowiedzi do jednej osoby można kogoś zaszufladkować i jednoznacznie określić jego stosunek do kobiet...

Pływak napisał/a:
Właśnie w tym temacie przydało by Ci się to najbardziej, bo na Twoim miejscu kulturalnie bym przeprosił albo zmilczał sprawę, żeby przycichła, bo zachowałeś nie niekulturalnie, a Ty jeszcze się kłócisz.

Czy w którymś miejscu zaprzeczyłem twierdząc, ze jest inaczej, że kultura wypływa ze mnie litrami? A czekaj czekaj pewnie znowu to gdzieś zasugerowałem, mój błąd. Jeśli naprawdę złamałem aż tyle punktów to naprawdę przyjął bym z godnością ostrzeżenie zamiast prowadzić dyskusje nad zasadnością moich postów. Nie należę do ludzi, którzy strzelą "focha" i obrażą się na całe forum więc mniej słów więcej czynów, a myślę, ze wszystkim to wyjdzie na dobre...

Cytat:
Jak lubisz się pogrążać, to cóż... Twój wybór.

Oczywiście jak zawsze w dyskusji macjej vs inna osoba. maciej pogrążający, dyskutant pogrążany. Nie mogło by być inaczej i tym razem... Nie rozumiem tylko dlaczego jako administrator wdajesz się w takie dyskusje skoro Twoim zdaniem się pogrążam i zupełnie nie mam racji daj przykład i to zlej ewentualnie jak pisałem wyżej, warn, zamknięcie tematu i po sprawie. Chyba najszybsze rozwiązanie moim zdaniem. Zauważ, ze jako jedyny z administracji dajesz się wciągnąć w takie dyskusje ba większość podobnych bezsensowych dyskusji (tak tak przyznają ta dyskusja jest bezsensowna jak i kilka innych zresztą) toczyła się na tym forum z twoim udziałem.

Cytat:
Co do innych tematów, to je wskaż, bo widzę, że lubisz pisać o "innych tematach", opiniach "innych osób" na mój temat, tylko jakoś konkretów brak - tchórzostwo, czy świadomość marnej jakości takich argumentów?

Jak pisałem wyżej wszystkie "burzliwe" dyskusje na tym forum z Twoim udziałem, a "kilka" i jest...

EOT... tym razem "definitywnie i ostatecznie" ewentualna dalsza dyskusja via PM...

Jugol - Wto Mar 02, 2010 21:18

...to olimpiada jakaś była ?? :szok: , przegapiłem :załamka:
Mayson - Wto Mar 02, 2010 21:43

Pływak napisał/a:
Osobiście mimo wielu burzliwych dyskusji na z kolega Maysonem

Eeeeej.... :nono: Właśnie to wyłapałem! Po pierwsze to nie przypominam sobie, abym odbywał z Tobą "wiele burzliwych dyskusji", a po drugie: nie dam się wmanewrować w dyskusję - rozpętałeś szklankę piwa podczas burzy, to spij zwarzoną pianę (czy jakoś tak :hmm: :roll: )

hvil - Wto Mar 02, 2010 21:47

i niemów hop przed nocą:-D
Mayson - Wto Mar 02, 2010 21:52

hvil napisał/a:
niemów hop przed nocą

No dobra... To powiem: dobranoc :głupek:

thef - Wto Mar 02, 2010 22:07

Mayson napisał/a:
thef, nie pakuj do jednego worka z rzeczami obraźliwymi, żartobliwego tekstu o gumie z majt :razz:
Nie pakuję, wszytko zależy od kontekstu i zażyłości rozmówców ;) .
Dydo - Wto Mar 02, 2010 22:28

A teraz możemy kontynuuować radość po tym, jak Justynka zdobyła złoto :mrgreen:
Markzo - Sro Mar 03, 2010 07:47

znowuuuu....... :roll: dajcie sobie na luz już, nudne sie robię te kilometrowe posty o niczym...
kolka161 - Sro Mar 03, 2010 07:51

Pływak napisał/a:
"Te dni"?

nie,do tych dni jeszcze tydzień. mam nadzieje.
kasjopea napisał/a:
Kolego Pływak - ja, jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie piszę bzdur.
:ok:

"Te dni"?


Szowinistyczny przytyk?
kobieta kobiete zawsze zrozumie. :)
Mayson - Sro Mar 03, 2010 07:54

Markzo napisał/a:
znowuuuu....... dajcie sobie na luz już, nudne sie robię te kilometrowe posty o niczym...

Ale Markzo nadal konsekwentnie śledzi posty "o niczym", nie omieszkawszy dołożyć swej malutkiej cegiełki :razz:

maciej - Sro Mar 03, 2010 09:42

Pływak napisał/a:
Widocznie nie mamy bo dla mnie brak konsekwencji != stronniczość

Wskaż a nie rzucaj puste słowa, bo to żałosne.
Pływak napisał/a:
Z tym, że w przypadki akurat jednego nie ja jedyny...

Pisz po polsku, bo się zrozumieć nie da.
Pływak napisał/a:
Duże prawdopodobieństwo, że jedna osoba może się mylić. Tu natomiast zauważyła to nie ja jeden. Oczywiście nie znaczy to wcale, że mam racje ale skoro nie ja jedyny to zauważyłem to coś w tym musi być. Po za tym to nie są argumenty tylko spostrzeżenia...

Mylisz się - jak już Ci napisałem - jakoś tą uwagę zwracają ci, którym zwróciłem uwagę na niekulturalne wypowiedzi.
Dziwi Cię to?
Cytat:
No idzie Ci coraz lepiej ta dedukcja. Masz mnie! :roll: Pewnie jak Ci napiszę, że czasem w codziennym życiu jestem równie arogancki i pyszałkowaty mi nie uwierzysz ale tak jest.

Szkoda, że tym forum też.
Cytat:
Czy w którymś miejscu zaprzeczyłem twierdząc, ze jest inaczej, że kultura wypływa ze mnie litrami? A czekaj czekaj pewnie znowu to gdzieś zasugerowałem, mój błąd. Jeśli naprawdę złamałem aż tyle punktów to naprawdę przyjął bym z godnością ostrzeżenie zamiast prowadzić dyskusje nad zasadnością moich postów. Nie należę do ludzi, którzy strzelą "focha" i obrażą się na całe forum więc mniej słów więcej czynów, a myślę, ze wszystkim to wyjdzie na dobre...

Ale przecież Ty nie widzisz, że napisałeś coś nie tak, więc skąd Twój pomysł, że przyjąłbyś warn z godnością, skoro uwagi, którą skierowałem do Ciebie nie umiesz?

Czy nie rozumiesz, że uważam Cię za inteligentnego gościa i uznałem, że wystarczy zwrócenie uwagi?

Ale nie wystarczyło - trudno.
Pływak napisał/a:
Nie należę do ludzi, którzy strzelą "focha" i obrażą się na całe forum więc mniej słów więcej czynów, a myślę, ze wszystkim to wyjdzie na dobre...

Czyli uważasz, że warn od razu, zamiast zwrócenia uwagi licząc na inteligencję drugiej strony jest lepszy?
Ja nie, bo zakładam, że nie trzeba od razu "używać siły" i można spróbować po dobroci, ale widać sam uważasz, że wobec Ciebie to nie działa i wolisz od razu dostać z grubej rury.
Pływak napisał/a:
Oczywiście jak zawsze w dyskusji macjej vs inna osoba. maciej pogrążający, dyskutant pogrążany. Nie mogło by być inaczej i tym razem... Nie rozumiem tylko dlaczego jako administrator wdajesz się w takie dyskusje skoro Twoim zdaniem się pogrążam i zupełnie nie mam racji daj przykład i to zlej ewentualnie jak pisałem wyżej, warn, zamknięcie tematu i po sprawie.

Bo liczę na Twoją inteligencję.
Pływak napisał/a:
Zauważ, ze jako jedyny z administracji dajesz się wciągnąć w takie dyskusje ba większość podobnych bezsensowych dyskusji (tak tak przyznają ta dyskusja jest bezsensowna jak i kilka innych zresztą) toczyła się na tym forum z twoim udziałem.

Bo w przeciwieństwie do reszty mam czas na takie dyskusje i liczę, żę jednak druga strona coś zrozumie.

Ale rozumiem, że w Twoim przypadku nie mam na co liczyć i sam prosisz, żeby następnym razem, zamiast zwrócenia uwagi, dać Ci warna. Ok.
Pływak napisał/a:
EOT... tym razem "definitywnie i ostatecznie" ewentualna dalsza dyskusja via PM...

Jeśli coś mi zarzucasz publicznie lub masz tylko przemyślenia na mój temat, a potem uciekasz w PW, to taka dyskusja na PW nie ma sensu, choć z Twojego punktu widzenia jest idealna - zarzucisz mi coś publicznie, a tłumaczyć "co miałeś na myśli" będziesz prywatnie, podczas gdy zarzuty zostaną na forum.
Tak się nie bawimy.

Ale liczę, że to naprawdę EOT, choć cudzysłów którego użyłeś sugeruje, że być może nie, ale to moja interpretacja. ;)

kolka161 - Sro Mar 03, 2010 10:32

dobra koniec tego bo w sumie chodziło tu o złoto olimpijskie a nie o zachowanie pana pływaka. ja użyłam tylko jednej małej emotikonki a wy tu posty na 1736926 słów tworzycie co nie ma sensu... Jeśli pan pływak poczuł się urażony tym że zgodziłam sie z tym iz jesli ma sie do powiedzenia cos głupiego to niech nie mówi się wcale-najmocniej pana przepraszam,zachowałam sie jak gówniara. koniec tematu.
hvil - Sro Mar 03, 2010 10:43

To kiedy nastpne igrzyska? :mrgreen:
maciej - Sro Mar 03, 2010 10:48

Ale na stadionie, czy na forum? ;) ;) :hahaha:
maniaq - Sro Mar 03, 2010 12:51

lud krzyczy : CHLEBA I IGRZYSK !!

;)

walkie - Sro Mar 03, 2010 13:32

i spokoju dla Justynek :)
hvil - Sro Mar 03, 2010 20:24

Jakaś warta zainteresowania ta Justynka?:-D w miare młoda??:-D ma ktoś fote a najlepiej num tel??:-)
kasjopea - Sro Mar 03, 2010 21:18

hvil, google nie masz? :>
Dydo - Sro Mar 03, 2010 21:34

kasjopea napisał/a:
hvil, google nie masz? :>


Lepiej żeby nie używał googli w przypadku 'Justynki', bo ciekawe wyniki wyszukiwania wychodzą :mrgreen: M.in.;

Sex, Erotyka, Seks, Nastolatki, Amatorki
JUSTYNKA.PL - POLSKA NASTOLATKA. Polska strona erotyczna tylko dla dorosłych ! Strona zawiera polskie materiały erotyczne dostępne tylko i wyłącznie dla ...



Justynka :: Deserlandia.pl - cukiernia internetowa, słodka poczta
Cukiernia „ Justynka” została założona przez Jerzego Kaliszczaka w 1980 roku. Produkcja oraz pierwszy sklep firmowy mieściły się przy ul. ...


Justynka:*
justynka:* - NIE PACZ TAK BO CI OCZY WYSKOCZOM. ... Miałem dziewczyny tez Justynke.. Drugiej takiej nie ma! sad.gif. justynka 2009-01-17 09:43:16 ...


To juz jest Koniec... - fotoblog justynka w Photoblog.pl
Użytkownik justynka wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu. Ładowanie komentarzy Trwa ładowanie komentarzy... dziara - 04/09/2009 11:20:21. sliczne lala ...


:haha: :roll:

Choć nie wydaje mi się, aby hvil był aż tak daleko z tyłu i nie skumał ocb z tą Justynką :D

hvil - Sro Mar 03, 2010 21:49

a t jakas fajna laska?:D ze takie poruszenie na forumie?:-)
thef - Sro Mar 03, 2010 22:44

hvil napisał/a:
a t jakas fajna laska?:D ze takie poruszenie na forumie?:-)
hvil napisał/a:
Jakaś warta zainteresowania ta Justynka?:-D w miare młoda??:-D ma ktoś fote a najlepiej num tel??:-)
Ktoś tu mówił o bzdurnych tematach, a posty swoje pewnie za nie wiadomo jak mądre ma. Zacytuję klasyka:
R-200 napisał/a:
ja, jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie piszę bzdur

hvil - Sro Mar 03, 2010 22:49

dostosowalem sie do tematu:-D postami
thef - Czw Mar 04, 2010 09:59

hvil napisał/a:
dostosowalem sie do tematu:-D postami
Tak myślisz? Temat był normalny, ot wyrażenie radości i gratulacje dla sportowca za osiągnięcia. Moim zdaniem to m. in. Ty sprowadzasz go do dna żenującym poziomem wypowiedzi.
kasjopea - Czw Mar 04, 2010 10:48

Widać wśród młodego pokolenia obciachem staje się zainteresowanie osiągnięciami naszych sportowców. Przykre i smutne :/
unpredictablee - Czw Mar 04, 2010 12:09

Naprawdę rzadko włączam się w dyskusje, czas na tym forum spędzam na czytaniu tematów interesujących mnie bądź tych które zaciekawiły mnie tytułem.


I powiem Wam że jak przeglądam sobie wasze tak naprawdę bezsensowne kłótnie :olaboga: to jest to lepsze niż 'DOWCIPY' :twisted: :mrgreen: Naprawdę zabawa przednia hehe

Przecież każdy z nas jest inny! Charakter, osobowość, hierarchie wartości, zainteresowania itpp. Przymknijmy oko, podejdźmy do czegoś z uśmiechem i darujmy sobie te kłótnie. Czas spędzony na pisaniu postów poświećmy pomocy komuś na forum :piwo:


PAMIĘTAJCIE W KUPIE SIŁA
:peace:

thef - Czw Mar 04, 2010 14:36

unpredictablee napisał/a:
Naprawdę rzadko włączam się w dyskusje, czas na tym forum spędzam na czytaniu tematów interesujących mnie bądź tych które zaciekawiły mnie tytułem.
Właśnie! Zatem osoby, których ten temat nie interesuje powinny po prostu go ominąć, a nie wyrażać się o nim pogardliwie, bo w ten sposób wyrażają również pogardę dla kogoś kto chce w takim temacie dyskutować.
unpredictablee napisał/a:
I powiem Wam że jak przeglądam sobie wasze tak naprawdę bezsensowne kłótnie :olaboga: to jest to lepsze niż 'DOWCIPY' :twisted: :mrgreen: Naprawdę zabawa przednia hehe
Bezsensowne kłótnie? Sądzisz, że powinno się przemilczeć niestosowne przytyki, niekulturalne zachowanie i pogardliwe traktowanie jednych przez drugich?
unpredictablee napisał/a:
Przecież każdy z nas jest inny! Charakter, osobowość, hierarchie wartości, zainteresowania itpp.
Dlatego nie będę milczał jak się komuś nie podoba czyjeś zainteresowanie (tu np. sukcesami sportowca) i zamiast dyskutować (nawet nie podzielając tej opinii) lub ominąć temat, nazywa go bzdurnym lub robi z niego coś na wzór forum Onetu.
walkie - Czw Mar 04, 2010 15:16

thef, wyluzuj troszkę. :)
Może nie w tym temacie, ale w niektórych tasiemcach naprawdę pojawia się niezła groteska.

thef - Czw Mar 04, 2010 15:21

walkie napisał/a:
thef, wyluzuj troszkę. :)
Ależ ja jestem wyluzowany, wyrażam tylko swoje opinie :) .
Brt - Czw Mar 04, 2010 15:23

W niektórych tasiemcach tak ale ... w tym temacie parę osób przegięło za mocno jednak. To nie Onet i będą warny po prostu....
unpredictablee - Czw Mar 04, 2010 15:28

Cytat:
Właśnie! Zatem osoby, których ten temat nie interesuje powinny po prostu go ominąć, a nie wyrażać się o nim pogardliwie, bo w ten sposób wyrażają również pogardę dla kogoś kto chce w takim temacie dyskutować.

Wydaje mi sie ze temat zostal założony po to by docenić, pochwalić osiągnięcia Justyny Kowalczyk. A nie na ta 'kłótnie' :bezradny:
Cytat:
Bezsensowne kłótnie? Sądzisz, że powinno się przemilczeć niestosowne przytyki, niekulturalne zachowanie i pogardliwe traktowanie jednych przez drugich?

kolka161 mysle ze ona tu mogla sie poczuc urazona, lecz wydaje mi się ze odpuściła sobie i jest ok. A TY dalej drążysz...

Twoja postawa jest naprawdę godna pochwały jeśli chcesz być stróżem moralnym wszystkich ludzi. :ok:
Ciekaw jestem czy w normalnym świecie, w autobusie, w sklepie tez tak pouczasz innych ....... ?

W każdym bądź razie, 'walka z wiatrakami' .



Wracajac do tematu...
Brawa dla Justyny wielkie, w końcu zdobyła jedyny zloty medal.
Nie możemy jednak zapomnieć o naszych panczenistkach gdzie nikt sie nie spodziewał, a tu hop i mamy brązowy medal.

walkie - Czw Mar 04, 2010 16:24

Brt, toż to właśnie napisałam, ale luzik i rilax nikomu nie zaszkodzi :)
I każdemu tego życzę, wszak już po pracy większość także miłego popołudnia :)

Rowan - Pią Mar 05, 2010 21:37

kasjopea napisał/a:
Widać wśród młodego pokolenia obciachem staje się zainteresowanie osiągnięciami naszych sportowców. Przykre i smutne :/

Właśnie! Mnie najbardziej denerwują co chwile komentarza do artykułów o p. A.Małyszu. W każdym są komenty w stylu: "Kończ waść, wstydu oszczędź.", "Powinieneś odejść na emeryturę.", "I znów ten nielot." Czemu nasz naród jest tak głupi nie potrafi docenić tego co ma? Za kilka lat bedzie płacz, że kiedyś był Małysz i ktoś się z polski liczył w skokach. A przecież większość młodszych czy starszych wychowało się na sukcesach Małysza (przynajmniej ja, ale i starsi ode mnie też), to już jest 8 lat od kąt jest cały czas w czołówce. Pokażcie mi drugiego takiego na świecie co potrafiłby się tak długo utrzymać bądź co bądź na szczycie, dalej, czy bliżej 1 miejsca, ale zawsze był wysoko. Dlaczego tego nie potrafimy docenić, tylko piszemy takie głupoty. Niech on sobie skacze dla przyjemności. Czy ludziom jest aż tak zazdrość, tego, że ktoś mógł ze zwykłego człowieka, bez robienia z siebie "gwiazdy" stać się prawdziwą gwiazdą? Czy zazdrość jest zarobionych pieniędzy, które zarobił swoją ciężką pracą i uporem? Powinniśmy się tylko cieszyć i modlić się o zdrowie dla niego, żeby jak najdłużej mógł osiągać wysokie lokaty i móc dawać nam radość, której i tak dał nam mnóstwo odradzając sie tyle razy i nie pozostawiając rywalom złudzeń, kto jest najlepszy...
To tyle od mnie. :wink:

R-200 - Sob Mar 06, 2010 23:12

Dzisiaj Justynka zajęła drugie miejsce i zapewniła sobie zwycięstwo w tym sezonie. :razz: Temat ten otworzyłem by uhonorować ogromny wkład pracy w dojściu do takich wyników. My powinniśmy być dumni z takich sportowców. Niestety, widzę że nie wszyscy do tego dorośli. :evil: