Zobacz temat - [R420 SDI 96r]zatarla sie lapa i spalilo sprzeglo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420 SDI 96r]zatarla sie lapa i spalilo sprzeglo

lukasz17 - Sob Mar 06, 2010 13:27
Temat postu: [R420 SDI 96r]zatarla sie lapa i spalilo sprzeglo
Witam zaczelo m isie slizgac sprzeglo wiec odstawilem go do mechanika na wymiane.
Mechanik stwierdzil ze zatarla sie lapa i dlatego spalilo sprezglo i uszkodzilo kolo zamachowe:/ wiec zamowilem kolo urzywane i mechanik stwierdzil ze sprzeglo juz bylo zmieniane bo w jednym miejscu ocieralo o skrzynie i moze zna ktos wymiary tarczy?? bo w poniedzialek mamy zamawiac nowe sprzeglo i nie chcemy zamowic jakiegos zlego.
jakie sprzeglo zalozyc??i moze ktos wymienial to powie mi ile kosztuje kompletne sprezglo??

masin - Nie Mar 07, 2010 09:57

no ja wlasnie jestem pare dni po wymianie sprzegla tylko ze ja ma R 45 itd

ja za caly komplet zaplacilem 800 zl i to sie sporo naszukalem za ta cene firmy valeo(chyba tak sie pisze) podobno najlepsze.mechanik za wymiana wazial 350 zl i powiedzial ze wiecej Roverka za ta cena nie bedzie robil bo podobno sie sporo nameczyl ale teraz smiga fajnie.


jesli cie interesuje docisk to mam do sprzedania bo mechanik powiedzial ze jest w prawie idealnym stanie wiec jak cos to pisz na nr gg 13921555.