Zobacz temat - [R620] nie mieści się radio clarion cz309e
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R620] nie mieści się radio clarion cz309e

michallo - Czw Mar 11, 2010 23:39
Temat postu: [R620] nie mieści się radio clarion cz309e
Witam.
Kupiłem sobie radio clarion cz309e. Próbuję zamontować, tzn zamontowałem tą blaszaną puszeczkę i próbuję wsadzić radio, ale wydaje się za długie. Tzn zawadza o blachę znajdującą się za dziurą na kable. Zna ktoś może problem i zaproponuje jakieś sensownie nie totalnie destrukcyjne rozwiązanie? Brakuje może 1cm.

Mazak - Pią Mar 12, 2010 02:00

Witam.
Jak wkładasz radio to kable dochodzą do tej metalowej półki i opierają się o nią blokują że nie można wsunąć radia do końca ,musisz włożyć tam rękę jak wsuwasz radio i przesunąć je na bok i powinno wejść do końca,bynajmniej u mnie tak było
powodzenia

michallo - Nie Mar 14, 2010 22:55

Sprawa była pierdołowata. Pewnie poprzedni właściciel się trochę mocował z radiem, bo blaszka z tyłu była jakoś dziwnie pogięta. Jak ją poprawiłem, radio ładnie weszło.
Mazak - Pon Mar 15, 2010 01:54

Weszło to weszło ale czy gra?? :roll: he he Ważne że po problemie :)
michallo - Sob Mar 27, 2010 09:59

Gra w miarę. Na tyle, na ile pozwalają seryjne głośniczki i niewielka moc radia. Zresztą wszystkie radia samochodowe grają dosyć podobnie :) . Mogę się za to wypowiedzieć co do działania jako zestaw głośnomówiący. REWELACJA :) Podobno słychać mnie bardzo wyraźnie i bez dźwięków silnika. Mikrofon zamocowałem na gałce od włączania wycieraczek. Może nie eleganckie, ale działa.