Zobacz temat - Przeglad przy przerejestrowaniu auta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Prawo i ubezpieczenia - Przeglad przy przerejestrowaniu auta

Perez - Sob Mar 13, 2010 12:44
Temat postu: Przeglad przy przerejestrowaniu auta
Moje pytanie: Czy ktos sprawdza legalnosc przegladu w WK? Co jest robione przez te 30dni?
staf - Sob Mar 13, 2010 13:08

Perez,
Kiedyś o to pytałem u nas w WK. Odpowiedzieli mi że te 30-ci dni to czas oczekiwania na wydrukowanie dowodu, który jest drukowany ( w moim przypadku ) w Warszawie.
Nic nie wiem na temat sprawdzania czegokolwiek, ale może sprawdzają.

Perez - Nie Mar 14, 2010 09:54

No bo przeciez jak ktos ma przeglad do ktoregos tam to oni potem na nowym dowodzie stawiaja pieczatke swoja z data przegladu i tak sie zastanawialem czy sprawdzaja ten przeglad
Pavel - Wto Mar 16, 2010 10:55

Perez napisał/a:
No bo przeciez jak ktos ma przeglad do ktoregos tam to oni potem na nowym dowodzie stawiaja pieczatke swoja z data przegladu i tak sie zastanawialem czy sprawdzaja ten przeglad

Z tego co wiem to nie jest sprawdzane, a datę przeglądu spisują ze starego dowodu rejestracyjnego, bo niby dlaczego urzędnik miał by podważyć sprawność samochodu tylko przy zmianie rejestracji lub właściciela.

staf - Wto Mar 16, 2010 11:06

Perez napisał/a:
i tak sie zastanawialem czy sprawdzaja ten przeglad

Nie sprawdzają napewno.

Perez - Wto Mar 16, 2010 23:33

Pavel napisał/a:
bo niby dlaczego urzędnik miał by podważyć sprawność samochodu tylko przy zmianie rejestracji lub właściciela.

Chodzi mi o przeglady robione na lewo bez wpisywania w komputer, bo wiem, ze takowe robia.