Zobacz temat - Mandat albo...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Mandat albo...

kruszon - Wto Mar 16, 2010 19:23
Temat postu: Mandat albo...
Artukul

No powiem Wam jedno. Brawo dla pomyslodawcow. Oby wiecej takich akcji. Nie tylko walic bez namyslu mandatami, ale edukowac, edukowac, edukowac. Choc pewnie nie do wszystkich i tak dotrze, ale moze warto probowac ;)

Ktos mial okazje dzisiaj po Wislostradzie poszalec i dac sie zlapac? :D

Pozdrawiam

maniaq - Wto Mar 16, 2010 21:08

Ja tam za mandatami nie tesknie, juz rok rozlaki ;) ale taki symulator bardzo chetnie, tylko jakos mocno zwolnione tempo tego dachowania :D W samolocie akrobacje sie szybciej robi ;)
Remigiusz - Wto Mar 16, 2010 22:41

Fajnie takie cos,

Ja pamietam jeszcze podstawówce bylem z klasa na torze ARBÖ w Wiedniu i na pokazywali jak się czuje jak auto wpada w poślizg i kilka lat później bylem na symulatorze wypadku, Czyli taki fotel samochodowy co się zapina pasy i on jedzie z pewnej wysokości w dol i się zatrzymuje do 0km/h i to symuluje wypadek przy ~50km/h :lol:

Do takiego symulatora bym chętnie poszedł zobaczyć jak to jest dachować :wink:

PopaY - Wto Mar 16, 2010 22:45

Zgodzę się, że bardzo dobry pomysł, ale ja jednak byłbym za tym by oprócz tego typu edukacji jednak "walić" mandatami, a przede wszystkim punktami.
Yog-Sothoth - Wto Mar 16, 2010 23:51

Heh a ciekaw byłem co to za zbiegowisko aż takie, jak wracałem o 9 z Góry Kalwarii.. aż żałuję że mnie nie złapali bo ciekaw jestem efektu ;)
Kozik - Sro Mar 17, 2010 08:08

Ja dachowałem parę razy, raz dużym fiatem, pasy były takie że wypadłem z nich od razu i rzucało mnie po aucie - efekt ból kręgosłupa od czasu do czasu do teraz (minęło z 10 lat), drugi raz dachowałem maluchem obróciło mnie dwa razy, pasy miałem dobre, pewnie dlatego, że to było na trawie to oprócz bolącej nogi to nic mi nie było, gdyby to nie była wtedy tak duża strata dla mnie to było fajnie.

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 08:08 ]
oczywiście nie chcę tego powtórzyć ;) i zawsze zapinam pasy :)

Mayson - Sro Mar 17, 2010 11:02

Hmmm... gdy ja dachowałem, to wszystko działo się troszeczkę szybciej, niż w tym symulatorze... :roll: