Zobacz temat - [R25 1.4 2001r] Uszczelkia po impulsatorem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 1.4 2001r] Uszczelkia po impulsatorem

piotr8 - Czw Mar 18, 2010 15:20
Temat postu: [R25 1.4 2001r] Uszczelkia po impulsatorem
Witam
Ostatnio miałem problem z prędkościomierzem i wykręcałem impulsator, no i wczoraj byłem na przeglądzie i okazuje sie że cieknie mi spod niego olej i tu moje pytanie,
Czy jest tam jakaś uszczelka, jak tak to jaka. Może ma ktoś dostęp do RAW bo coś nie chce mi odpalić i zamieści zdjęcie togo jak to jest uszczelnione ?

Lechos - Czw Mar 18, 2010 15:31

Jest oring.
piotr8 - Czw Mar 18, 2010 19:31

Lechos, dzięki myślałem że jest jeszcze jakaś uszczelka między obudową skrzyni a implsatorem ale teraz to chyba tylko uszkodzenie tej uszczelki wchodzi w gre, niestety rozbiorę to dopiero w sobotę to się wyjaśni, nie wiecie może czy będzie problem dostać taką uszczelkę ?
thef - Czw Mar 18, 2010 19:50

Zadzwoń do Tomateam i zapytaj czy http://www.tomateam.pl/sk...m_dzial=-&c=895 nie jest właśnie uszczelką której szukasz. Ewentualnie sprawdź w EPC po numerach.
piotr8 - Czw Mar 18, 2010 19:54

thef, Właśnie od kiedy zmieniłem kompa to mam problem z odpaleniem EPC :sad:
ale to chyba będzie to dzięki.

thef - Czw Mar 18, 2010 20:07

Sprawdziłem, niestety to jest ten oring. Nie wygląda, żeby tam była jakaś inna uszczelka. Może ten oring masz już po prostu wytarty?

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 20:07 ]
Aha, co do samego oringu, to może warto poszukać najpierw w jakimś sklepie, może coś się dopasuje. Jak widać oryginał nie należy do tanich.

piotr8 - Czw Mar 18, 2010 20:18

Dokładnie tak jak piszesz to jest to o co mi chodziło, nie jest aż tak drogo w Tomateam :wink: ale najpierw poszukam myśle że nie będzie problemu coś dopasować, no i myśle że raczej go uszkodziłem przy wkładaniu impulsatora niż to że jest już wytarty.
Ale dzięki za screena teraz wiem na czym stoje no i w sobote sie wyjaśni.

kasjopea - Czw Mar 18, 2010 20:20

Z dostaniem oringu nie ma żadnego problemu. Stary w łapkę i do sklepu :wink: Mnie udało się dostać prawie identyczny.