Zobacz temat - [R600] dystanse
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R600] dystanse

michallo - Nie Mar 21, 2010 19:46
Temat postu: [R600] dystanse
Witam. Chciałem sobie założyć z przodu w drzwiach jakieś głośniki 165mm. Od czego będą pasowały dystanse zamist chyba tego czarnego, co jest standardowo? Jeszcze nie widziałem dedykowanych do rovera 600.

Myślałem o głośnikach ze zwrotnicą hertza takich co mają głębokość montażową 61mm albo jakiś innych znośnych w cenie do 250-300 zł.

magill - Nie Mar 21, 2010 21:47

ja też szukałem przez dłuższy czas przed zamontowaniem Blaupunkt'ów do przodu o średnicy 165 cm.
Wyczytałem na jakimś forum (może na tym, nie pamiętam), że pasują od Hondy Civic, ale jeden z użytkowników skorzystał z tej porady, po czym wyraził swoje niezadowolenie z takiego posunięcia, gdyż nie pasują. Nie pamiętam też dlaczego nie pasowały. Po dłuższych i męczących poszukiwaniach postanowiłem kupić w NOMI płytę o grubości 18 mm (MDF'u nie było, więc wziąłem taką jakby wiórową, ale bardzo solidne drewno. Za 100x50cm zapłaciłem jakieś 8 PLN), pożyczyłem od sąsiada wyrzynarkę i sobie sam zrobiłem. zajęło mi to jedno dłuuugie popołudnie, ale wszystko śmiga jak ta lala.
Także reasumując, szybciej będzie jak sobie to sam zrobisz (i z pewnością najtaniej), aniżeli znajdziesz jakiś zamiennik.
Jeżeli znajdziesz jakieś inne ciekawe rozwiązanie to napisz tutaj, bo wydaje mi się, że wiele osób ma z tym problem :)

Powodzenia!! :)