Zobacz temat - [R600] Elektryczne szyby z tyłu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Elektryczne szyby z tyłu

Sir_Futur - Nie Mar 21, 2010 23:58
Temat postu: [R600] Elektryczne szyby z tyłu
Witam.
Tak siedząc sobie w swojej 600-ce zaczął mnie korcić panel od sterowania szyb. Nie mam elektrycznych szyb z tyłu, ale mam za to niezły pomysł. :D Pomyślałem, że można w sumie doposażyć swój Rover w taki jakże lanserski gadżet. :cool:
Mówiąc zupełnie poważnie, to zdjąłem zaślepkę z tego panelu, która tak jakby przykrywa miejsca przełączników tylnych szyb. Zobaczyłem, że są tam styki i tak jakby się dało tam coś podłączyć. Nie wiem czy mam rację. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy R 600 miały położoną instalację pod szyby, nawet jeśli w drzwiach są korby...???
Z góry dzięki.

Michał

Perez - Pon Mar 22, 2010 02:40

Podobno jest polozona instalacja, od panelu sterowania szybami nawet napewno jest polozona, ale panel musisz wymienic caly. Ja tak zrobilem u siebie. Mam drugiego Roverka z elektrykami z tylu i wlasnie mam zamiar z niego przekladac wszystko. Podobno potrzeba do zamontowania el szyb z tylu panel na 4 szyby, wiazki w drzwiach, tylnych, prowadnice razem z silniczkami, przelaczniki na tyl no i jezeli komus zalezy na wygladzie nowe boczki na tyl bez dziur na korbki. Jak zaczne przekladac to bede wiedzial wszystko. Narazie wsadzilem panel na cztery szyby i powiem Tobie, ze kable wszystkie tak samo. A w panel to sie tylko wsuwa kostke. Jak chcesz to moge Ci odsprzedac jeden panel, bo nie wiedzialem, ze bede mial Roverka na czesci i zakupilem wczesniej jeden panel.
Sir_Futur - Pią Kwi 02, 2010 21:47

Spoko, jak coś to napiszę na PW. Na razie muszę poskładać swojego R do kupy.